BG Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

BG Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

BG Store Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

BG Store, en modern çocuk elbiselerini sunmak için üretim gerçekleştiren yerli markadır. 2000 yılında faaliyetlerine başlayan BG Store, tasarım ve kaliteyi birleştirerek çocuklar için tercih edilebilir ürünler ortaya koymaya çalışmaktadır. BG Baby, Firstline, Nebbat ve Tyess markalarının üretimi BG Store tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu markalar hem yurt içinde hem de yurt dışında satışa sunulmaktadır. Ayrıca BG Store içinde ünlü markaların çocuk giyim alanındaki ürünlerine yer verilmektedir. BG Store müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürünler ve en yakın mağazalar hakkında bilgilendirici görevi üstlenmektedir.

BG Store Müşteri Temsilcisi

BG Store müşteri hizmetleri 444 21 81 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. BG Store müşteri temsilcisi aracılığıyla, mağazalarda satışı yapılan ürünlerin fiyat, beden ve kumaşları hakkında sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Müşteri destek ekibinin ilk görevi, müşterilerin ürünler hakkında bilgilenmesini sağlamaktır.

İnternet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerin sipariş takibi, sipariş detayı, ürün iptali, ürün ekleme, kargo takibi, iade, değişim ve garanti gibi işlemleri için belirtilen prosedürleri takip edebilirsiniz. Olası problemleriniz için 444 21 81 numaralı BG Store müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Destek ekibinin yönlendirmeleri ile işlemlerinizi daha kısa sürede ve sağlıklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BG Store müşteri hizmetleri, ürünler ve mağazalar hakkında yaşadığınız tecrübeleri bildirim altına almaktadır. Görüş ve tecrübelerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirerek gerekli incelemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerin talepleri yetkililer tarafından incelenmekte ve süreç sonunda tarafınıza dönüş sağlanmaktadır. Mağazanın hedeflerine ulaşması, satış hacmini arttırması ve iyileştirmelerin gerçekleştirilmesi için sizlerin görüşleri büyük önem kazanmaktadır.

BG Store İade Koşulları

BG Store mağazalarından satın almış olduğunuz ürünlerin iade süresi 30 gündür. 30 gün içerisinde hiçbir sebep göstermeksizin ürünleri iade edebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için kullanılmamış, yıpranmamış, etiketli, orijinal ambalajında, orijinal aksesuarlı ve faturalı olması gereklidir. Tekrar satılmak için uygun olmayan ürünlerin iadesi gerçekleştirilmez.

Aldığınız ürünleri iade etmek için 444 21 81 numaralı BG Store müşteri hizmetlerinden aldığınız kodu kullanabilirsiniz. Bu sayede kargo tutarı BG Store tarafından karşılanmaktadır. Gönderdiğiniz ürünler iade onayından geçer ise geri ödemeler 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bankaların prosedür ve yoğunluğuna bağlı olarak bu süreç uzayabilir. Siparişinizi Havale veya EFT ile yaptıysanız iade formunun içerisine IBAN numaranızı yazmayı unutmayınız.

İade politikasına göre abiye ve bebek bakım ürünlerinde iade söz konusu değildir.

Cevapla