1998 yılında İspanya merkezli olarak kurulan Bershka Markası genel olarak bayan ve bay giyimi üzerine ürünler üretmektedir. Daha çok gençlere hitap eden ürünleri dikkatleri üstüne çeken marka ülkemizde de oldukça tercih edilen markaların başında gelmektedir. Sahip olduğu şık ve kaliteli ürünlerle müşterilerinin memnuniyetini kazanan firma bu alanda sürekli olarak gelişmektedir. Kendi moda ve tarzınızı yansıtmak için çok özel ürünlere sahip olan markayı çok beğeneceksiniz.

Birçok farklı tarzda ve her çeşit modaya uyumlu ürünleri bulunan marka genç moda severlerin ilgi ile takip ettiği ve sıklıkla tercih ettiği markların başında gelmektedir. Türkiye’nin birçok farklı noktasında bulunan mağazalarda kolaylıkla alabileceğiniz ürünler internet üzerinden de satılmaktadır. Firma müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerine sahiptir.

Bershka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 282 50 06

Bershka Ücretsiz Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
00800 448 828852

Bershka müşteri hizmetleri teknik destek konusunda gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve hizmetleri için 2 adet numarası bulunmaktadır. Bu hatlardan bir tanesi ücretli olup bir diğer hattı ücretsizdir.

Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir veya yaşadığınız sorunu iletebilirsiniz. Ayrıca firma ücretsiz iade seçeneğine sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi alabilir, soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz.

Bershka müşteri hizmetleri hafta içi her gün saat 10:00 – 19:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir.