1970 yılından bu yana İstanbul ve çevre illerine elektrik enerjisi dağıtımını sağlayan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), yıllık 27 milyar kWh elektrik dağıtımı yapan önemli bir şirkettir. Milyonlarca insanın yaşadığı ve ihtiyaçların karşılanması için büyük güçlere ihtiyaç duyan İstanbul kenti önemli bir ticaret, finans ve sanayi merkezi halindedir. Gelişen çağın ve sektörün sonucu olarak elektrik tüketiminin artmasına yetebilmek için kaliteli, verimli ve kesintisiz bir elektrik sağlama çalışmaları yapmaktadır.

BEDAŞ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş yani (BEDAŞ) müşteri hizmetleri elektrik kesintilerine ve sorunlarına çözüm olabilmek için aciliyet içeren tüm istek ve önerileriniz için ALO 186 BEDAŞ çağrı merkezini aktif olarak yönetmektedir. BEDAŞ müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Arıza, bakım onarım, voltaj düşüklüğü, elektrik kesintisi, kaçak elektrik kullanım tespiti, sayaç değişimi, abonelik işlemleri, var olan aboneliklerinizin bilgi güncellemesini, fatura itirazı, güvence bedeli iadesi konuları gibi konularda bilgiler edinmek ve başvuruda bulunmak için ALO 186 iletişim numarasını arayabilir veya internet sitesi üzerinden istek, öneri, şikayet, arıza bildirimi, kaçak elektrik tüketimi bildirimi, aydınlatma şikayeti, elektrik tüketimi açma veya kapama gibi başvurularınızı belirtilen formları doldurarak yapabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız halinde, BEDAŞ A.Ş.’nin sizlere telefon, internet veya yazılı olarak dönüş yapmasını tercih edebilirsiniz.

BEDAŞ VİZYON

Elektriğin temel yaşam gereksinimlerinden biri olduğu inancıyla yola çıkan BEDAŞ, tüm BEDAŞ çalışanları ve iş ortakları ile birlikte yürüttüğü iş politikasıyla memnuniyetini her zaman yukarı seviyede tutarak kesintisiz enerjiyi sizlere sunmanın misyonuyla hareket etmektedir. Sektör içindeki hem teknik hem de ekonomik performansını sürekli iyileştirip geliştirerek sadece günümüz koşullarını değil, hizmet verilen müşterilerin gelecekteki beklentilerini de dikkate alacak bir planlama yöntemi sürdürülmektedir. Müşteri memnuniyeti esaslı olarak kesintisiz ve uygun şartlarda elektrik sunmayı taahhüt ederken, yenilikçi yöntemler kullanarak elektrik dağıtım hizmetinin kalitesini sürekli olarak yükseltmeyi ve bu konuda örnek olmayı hedefler. Kalite yönetiminin tüm gereksinimlerine uyarak, çalışmalarını; sürdürebilirlik, sürekli iyileştirme ve tüm kullanıcılara katkı prensibi ile yürüttüğünü ifade eder.