Türkiye tekstil üretiminde dünyanın önde gelen ülkelerinden bir tanesidir. Ülkemizde tekstil üretimi oldukça fazladır nitekim dünyanın birçok noktasına yerli markalarımız tarafından ihracat yapılmakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadırlar.

Bu yerli tekstil markalarından bir tanesi de Batik’ tir. Ülkemizin her köşesinde bir şubesi bulunan firma Türkiye’nin en köklü tekstil firmalarından bir tanesidir.

Sağladığı ürün arzı ile müşterilerinin taleplerini fazlası ile karşılayabilen marka en başta bayan müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Erkek ve çocuk ürünleri üreten firmanın yüzbinlerce müşterisi bulunmaktadır. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına bir müşteri hizmetlerine sahiptir.

Batik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 333 0 285

Batik Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
musteriiliskileri@batik.com.tr

Batik Müşteri Hizmetleri Yardım Sayfası
Batik Yardım

Batik firması 0850’li müşteri hizmetleri telefon numarasına sahiptir. Bu numara ile alışveriş öncesi ve sonrası bilgi alabilir yaşadığınız sorunları bu hat üzerinden çözebilirsiniz. Ayrıca marka ve ürünler ile ilgili soru, istek ve arzularınızı iletebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine yazılı olarak ulaşabilmek için ise müşteri ilişkileri mail adresi bulunmaktadır.

Batik Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün saat 09:00 – 18:00 arasında hizmet verebilmektedir.