Barçın Spor, spor camiasının ünlü ismi hakem Ali Barçın’ın İzmir’de kurduğu spor mağazasıdır. Uluslararası spor müsabakalarında sağladığı hakemlik unvanıyla başarılı sağlayan Ali Barçın, Barçın Spor’u 1958 yılında kurmuştur. Mağazalarında ve internet sitesi üzerinden birçok ünlü spor markasının satışını yapmakta olan firma, sporcular ve spor severler tarafından yoğun ilgi görerek kalitesini başarı ile sonuçlandırmıştır.  Barçın Spor müşteri hizmetleri ise ürün, mağaza ve fiyatlar hakkında bilgilendirme işlemlerini yürütürken satış sonrasındaki tüm hizmetler için de destek sunmaktadır.

Barçın Spor Müşteri Temsilcisi

Barçın Spor müşteri hizmetleri 0850 455 30 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Barçın Spor müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerle mağazalar, ürünler, ürün stok durumu, ürün fiyatı gibi bilgileri edinebileceğiniz gibi mağazada veya internet sitesinde karşılaştığınız tüm problemler için soru, öneri ve şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.

Barçın Spor müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da müşterilere destek sunmaktadır. Ürünlerin satış sonrasındaki ürün iadesi, ürün değişimi ve ürün garantisi gibi destek hizmet hizmetlerinde yönlendirmeler yaparak müşterilerin bu işlemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca internet sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin sipariş detayı, sipariş iptali, sipariş değişimi, kargo takibi gibi süreçlerini de Barçın Spor müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Barçın Spor WhatsApp hattı ile yazılı ve görsel şekilde destek almanız da mümkündür. 0537 980 05 40 numaralı WhatsApp destek hattını kullanabilirsiniz.

Barçın Spor Mağazaları ve Ürünleri

Barçın Spor mağazaları İzmir ilinde kurulması sebebiyle büyüme ve popülerleşme sürecini İzmir’de sağlamıştır. İlerleyen süreçte İzmir’in ilinin yanı sıra İstanbul’da da mağazalar açan Barçın Spor, Çanakkale, Balıkesir, Adapazarı, Antalya ve Muğla illerinde de şubelerini faaliyete geçirmiştir. İzmir’in Konak ilçesinde bulunan spor mağazası Türkiye’nin olduğu kadar Avrupa’nın da en büyük spor mağazalarından bir tanesi olmuştur. Günümüzde 40’tan fazla Barçın Spor mağazası bulunmaktadır.

Erkek, kadın ve çocuk kategorilerinde ayakkabı, giyim, aksesuar ve spor malzemelerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Satışı gerçekleştirilen markalar spor ürünleri alanında kendini kanıtlamış firmalardır. Nike, Adidas, Reebok, Converse, Puma, New Balance, CAT, Lacoste, Lumberjack, Diadora, Hummel, Slazenger, Speedo, Arena, Lotto, Head, Wilsin, Prince, Dunlop ve Kettler gibi dünyaca ünlü spor giyim markalarının satışı yapılmaktadır. Barçın Spor mağazalarında 35 bini aşkın ürün çeşitliliği bulunmaktadır.