Banvit, 1968 yılında üretim çalışmalarına başlayan kanatlı hayvan yetiştiriciliği ve satışını yapmaktadır. Türk kanatlı sektörünün önemli bir firmasıdır ve sektöre büyük ölçüde öncülük etmiştir. Çalışmaları birçok ülkede devam ederken dünya sektörü içerisindeki yerini arttırmaya ve müşteri potansiyelini genişletmeye çalışmaktadır. Kapasite artırımı ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yatırımlar yapılmakta ve planlanmaktadır. Banvit müşteri hizmetleri, gıdaların ulaştığı binlerce kişiye satış öncesi ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Banvit Müşteri Hizmetleri

Banvit müşteri hizmetleri 0850 288 86 00 ve 0800 297 94 94 iletişim numaralarından hizmet vermektedir. Banvit müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ürün ve hizmetlerle ilgili satış öncesinde ve satış sonrasında oluşan sorunlarınızı iletebilir, soru ve önerilerinize cevap bulabilirsiniz. Banvit firması piliç, hindi, hazır ürün ve şarküteri kategorilerinde birçok ürünün satışı yapmaktadır. Üretim aşamalarından sofralarınıza uzanan dağıtım zincirleri arasında oluşabilecek hatalar şikayetlere sebebiyet verebilir. Ancak müşteri hizmetleri destek ekibi sayesinde mağduriyetler çözülmeye çalışılmaktadır.

Banvit Ürün Takip

Banvit resmi sitesi olan Banvit.com adresinden ürün takibi yaparak tükettiğiniz ürünlerin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajlarının üzerinde yer alan barkod no ve seri no ile giriş yaparak tükettiğiniz gıdaların doğum tarihi, kesim tarihi, damızlık ırkını ve muayene raporlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede tükettiğiniz ürün hakkında net bilgilere ulaşacaksınız.

Banvit Hakkında

Banvit firması, ülkemizde içinde yer alan kanatlı sektörünün önemli bir parçasıdır. Faaliyetlerine başladığı ilk dönemlerinden itibaren iş ortakları, çalışanları, tüketici ve müşterileriyle birlikte herkesin kazançlı çıktığı bir yapıya bürünmüş ve tam entegre üretim sistemlerini üretime başlatmıştır. Tüm bunlar yapılırken çevreye ve insana büyük önem veren, Türk sporunu ve projelerini destek öncü bir kuruluş olmuştur.

Türkiye’deki potansiyelini artırarak daha sonrasında başta Avrupa olmak üzere büyüme çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Günümüzde Avrupa’da da müşteri potansiyeline sahiptir. Avrupa’da Romanya başta olmak üzere yatırımlar devam ederken körfez ülkeleri içerisinde yer alan Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai gibi ülkelerde satış pazarlama yatırımları hız kesmeden devam etmektedir. İnsan ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üretim teknolojisi takip edilerek kapasite artırımı yapılmaktadır. Banvit müşteri hizmetleri, Banvit gıda ürünlerini tüketen kişilerin memnuniyetleri için çalışmalarını sürdürmektedir.