Bambi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Bambi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bambi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bambi, yatak üreticisidir. Sektördeki faaliyetlerine 1965 yılında Çetmen Koltuk ismiyle başlamış ve daha sonrasında 1997 yılında BAMBİ markası adını almıştır. Markalaşma adına yapılan çalışmalar neticesinde kalite ve pazarlama birleştirilmiştir. Bambi ismini alan şirket yatak, bazı ve başlık üretiminde yüksek satış hacmine ulaşarak beğenileri toplamıştır. Bambi müşteri hizmetleri, satışı yapılmakta olan ürünler ve ürünlerin satıldığı mağazalar hakkında bilgilendirici çalışmalar yaparken satış sonrasında da müşteri desteğini sürdürmektedir.

Bambi Müşteri Temsilcisi

Bambi müşteri hizmetleri 0850 808 40 35 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Bambi müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler sırasında ürün, fiyatları, satış mağazaları, teslimat süresi ve aklınıza takılan diğer tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Destek ekibinin ilk görevi, ürünleri müşterilere tanıtarak memnuniyet yaratmak olarak belirlenmiştir.

Bambi müşteri hizmetlerinin ikinci görevi ise müşterilerin yaşayabileceği olası problemleri kayıt altına almaktır. Mağazalar ve ürünler hakkında yaşanabilecek olası problemleri soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilirsiniz. Bambi yetkilileri, sizlerin bildirimlerini büyük bir titizlikle inceledikten sonra tarafınıza geri dönüş sağlamaktadır.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler belirtilen tarihler içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Alışverişleriniz hakkında yapacağınız sipariş detayı, sipariş takibi, ürün iptali, ürün ekleme, değişim, iade ve garanti işlemleriniz için Bambi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve mağduriyetlerin en alt seviyelere indirilmesi için sizlerin geri dönüşleri önemli sayılmaktadır.

Bambi Ürünleri

Bambi markası adı altında yatak, yatak setleri, bebek yatağı, komodinler, baza, başlık, ev tekstili ve aksesuar üretimleri yapılmaktadır. Yerli sermaye ile üretime başlayan marka günümüzde de yerli sermaye tarafından yönetilmektedir. Ürünlere internet sitesi ve yetkili mağazalar aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Sizlere en yakın yetkili satıcıyı öğrenmek için 0850 808 40 35 numaralı Bambi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bambi İade Politikası

Bambi iade politikasına göre, satışı yapılan ürünler elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade etme hakkı yasal olarak sizlere sunulmaktadır. Bu süreçte iade ederken hiçbir sebep gösterilmesine ihtiyaç duyulmaz. İade talebinizi 0850 808 40 35 numaralı Bambi müşteri hizmetlerine ilettiğiniz takdirde, ürünler tekrar bulunduğu noktadan alınır ve iade süreciniz başlatılır. İade edilecek tutar 14 gün içerisinde banka hesaplarınıza aktarılır. Bu süreç bankaların prosedür ve yoğunluklarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Cevapla