Modaya Yön Veren İsim: Ayyıldız Collection

Ayyıldız Collection 62 yıldır hizmet vermekte olan iç giyim, mayo, bikini markasıdır. Moda konusunda Türkiye’ye yön veren Ayyıldız Collection, tecrübeli kadrosu ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Kadın, erkek, çocuk ürünlerinin rahatça bulunabildiği Ayyıldız Collection, bikini ve mayo dışında atlet, külot, sutyen, boxer, şort, iç çamaşırı takımları, korse gibi ürünlerle ürün yelpazesini geniş tutmaya özen gösteriyor. Ayrıca birçok aksesuarı da bünyesinde barındıran Ayyıldız Collection, çocuk ürünlerinde de mayo, şort, bikini ve yüzücü mayolarını ürün yelpazesinde bulunduruyor.

Ayyıldız Collection’un Hedefi

Kaliteli ürünler üretmeyi hedefleyen Ayyıldız Collection, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Alınan ürünle ilgili herhangi bir problem olduğunda, satın alınacak ürün hakkında bilgi alınmak istendiğinde müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan mesaj kısmından dilediğiniz soruyu sorabilir veya Whatsapp hattından mesaj atabilirsiniz. Müşterilerine hızlı yanıtlar verebilmek amacıyla oluşturulmuş bu sistem, müşteri memnuniyeti için ön plana çıkmaktadır. Mesaj atamayacak durumda olan insanlar için müşteri hizmetleri hattı açılmış ve müşterilerin arayarak da bilgi alması kolaylaşmıştır.

Ayyıldız Collection Müşteri Hizmetleri Numaraları

Alınan ürünle ilgili defo olması durumunda, alınan ürünün bedeni uymadığında ya da ürün müşterinin eline geçtikten sonra ürün beğenilmediğinde kolay iade için müşteri hizmetleri aranabilir. Ancak ürünün kullanılmamış olması ve yıkanmamış olması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri bunu göz önünde bulundurarak müşterilere kolayca yardım etmektedir.

  • Online alışveriş için müşteri hizmetleri numarası: 0212 295 75 61
  • Online olmayan alışveriş için müşteri hizmetleri numarası: 0212 295 47 00.
  • Ayrıca 3. Bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.
  • Müşteri hizmetleri numarası: 0850 532 73 57.

3 adet numaranın bulunma nedeni daha hızlı yanıtlar verebilmektir. Bu müşteri hizmetleri numaralarına dilediğiniz zaman ulaşabilir, istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi, her kişinin isteğine ve modaya uygun modeller, çocuklar için deniz ve havuz ürünleri için sıkça tercih edilen Ayyıldız Collection’a dilerseniz mağazalardan, dilerseniz de internet üzerinden kolayca ulaşabilir, her bedene uygun ürünler bulabilirsiniz.