Aytemiz akaryakıt dağıtım şirketinin kuruluş yılı 1963 yıllarına dayanmaktadır. Bu yıldan itibaren Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermeye devam eden Aytemiz’in istasyon sayısı 600’lere ulaşmış durumdadır. Akaryakıtta ön plana çıkmayı başarabilen bu şirket, İsmail Aytemiz tarafından kurulmuştur. 2015 yılında ise %50’lik hissesi Doğan Holding tarafından satın alınmıştır.

Şirketin Türkiye’nin birçok yerinde depolama alanı bulunmaktadır. 220 bin m3’lük bir depolama alanıyla oldukça fazla akaryakıt depolaması yapılmaktadır.

Şirket, müşteri memnuniyetine büyük önem gösteriyor. Bu nedenle olası şikayet durumları, öneriler ve görüşler için bir çağrı merkezi oluşturulmuştur.

Aytemiz Müşteri Bilgi Hattı

Oluşturulan çağrı merkezi üzerinden müşteriler 24 saat boyunca destek alabilmektedir. Bu hattın aranma nedenleri de oldukça fazladır. Her türlü öneri, şikayet ve geri bildirimleriniz için numarayı kullanabilirsiniz.

Aytemiz Bilgi Hattı: 444 22 98

Kişiler, bu hat üzerinde tüm alanlarda destek alabilir.

Aytemiz Destek Hattı Şikayetleri

Destek hattının aranmasının birçok farklı sebebi bulunuyor. Aytemiz günümüzde büyük şirketler arasına ismini yazdırmayı başarmış bir şirkettir. Bu nedenle de müşteri memnuniyetine büyük önem verilmektedir. Arayan kişilerin sorunlarının çözüme kavuşturulabilmesi amacıyla, temsilciler ellerinden geleni yapmaktadır.

Bir Aytemiz akaryakıt istasyonunda alışveriş yaptınız. Ve bu akaryakıt alışverişiniz sonrasında aracınızda bir sorun çıktı. Bu sorunun sebebi ise alınan yakıtla ilgili olduğu düşünülüyor. Bu durumda hemen destek hattını arayarak bilgileri ayrıntılı olarak verebilir, mağduriyetinizin giderilmesi için bir şeyler yapılmasını isteyebilirsiniz. Sizinle görüşen temsilci, şikayetinizi kayda alıp, çözümlenmesi sonucunda sizinle tekrar iletişim kuracaktır.

Aytemiz petrolleri kampanyaları hakkında bilgi almak için de hattı arayabilirsiniz. Temsilci, size kampanyalar hakkında detaylı olarak bilgi verecektir.

Bir Aytemiz istasyonuna gitmiş olabilirsiniz. Buradaki bazı çalışanların hal ve hareketlerini beğenmediyseniz ve şikayetçi olmak istiyorsanız da bu hattı arayabilirsiniz. Temsilci, kaydınızı oluşturacak, istasyonla ilgili gerekli işlemleri ve uyarıları yapacaktır.

İnternet üzerinde de Aytemiz hakkında bazı şikayetler bulunuyor. Fakat gözlemlemelerimiz sonucunda birçok şikayetin çözüme kavuşturulduğunu ve müşteri memnuniyetinin sağlandığını görüyoruz. Kişiler ise şikayetlerini geri çekerek teşekkür mesajı yayınlıyor.