Vehbi Koç tarafından 1961’de kurulan Aygaz, halka açık ilk LPG şirketidir. Enerji sektöründe faaliyet gösteren ilk Koç Topluluğu markası olan Aygaz, 1976’dan beri İstanbul Zincirlikuyu’da faaliyet göstermektedir. 81 ilde satış yapan Aygaz, tüp, LPG, otogaz, tüpgaz, doğalgaz ve tügaz ürünlerini satmaktadır. Ayrıca mini ocak, güvenlik seti, yüksek ve düşük basınç dedantörleri, küçük tüp, barbekü ve dış mekân ısıtıcıları da üreten Aygaz, enerji sektöründe yadsınamaz bir konumdadır.

Aygaz ve Yan Firmaları

Aygaz’ın bünyesinde bulundurduğu Mogaz, Lipetgaz ve Pürsu markaları da birçok insanın ihtiyacını gidermekte ve sıkça tercih edilmektedir. Aygaz, kaliteli ürün üretiminin dışında sosyal sorumluluk projelerine yer vermekte ve Türkiye’de toplumsal gelişim, kültür- sanat, sağlık, spor ve çevre alanlarında birçok projeye katılım sağlamaktadır. Aygaz, Koç Topluluğu’nun en eski ve köklü markalarından birisidir. Kazandığı başarılar ile adından sıkça söz ettiren Aygaz çalışmalarına son hızda devam etmektedir.

Aygaz Müşteri Hizmetleri Çağrı Hattı

Türkiye’nin en büyük 11. şirketi konumunda olan Aygaz yerini korumak ve yükseltmek amacıyla müşteri memnuniyetine önem vermekte, 2018 yılında 2 milyon ton LPG satışıyla adından söz ettirmektedir. Aygaz müşterileriyle olan ilişkilerine önem vermekte ve bu ilişkileri kuvvetlendirmek amacıyla müşteri hizmetleri hattını devreye sokmaktadır. Müşteri hizmetleri hattıyla insanlarla bire bir iletişime geçerek soru, görüş, düşünce ve problemlerini kayıt altına almakta ve en hızlı biçimde sorunların üstesinden gelmektedir.

Müşteri hizmetleri numarası: 444 9 999.

81 ilde şubesi bulunan Aygaz, telefon üzerinden, internet üzerinden sipariş almaktadır. Birçok öneriyi önemseyen Aygaz istek ve soruları dikkate almakta, herhangi bir problem anında hızlıca çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Aygaz köklü yapısı, lider duruşuyla birçok markanın önüne geçmiş ve bazı firmalarla birleşerek bu liderliği sürdürmüştür. Günde 60 bin evi ziyaret eden Aygaz, hızlı teslimatıyla birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Uzman kadrosuyla 81 ilde faaliyetlerini sürdüren Aygaz, birçok müşterinin memnuniyetini kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir. Dilerseniz Aygaz şubelerine, internet sitesine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.