Ayedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Ayedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ayedaş Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Ayedaş, elektrik enerjisini tüketicilere ulaştıran enerji şirketidir. Elektriğin insan hayatındaki öneminin bilincinde olan Ayedaş, günümüzün teknolojisini hizmet odaklı anlayış ile birleştirerek çalışmalarını sürekli olarak iyileştirme çabası içindedir. Sistemin düzenli ve rutin şekilde işleyebilmesi için teknolojik çalışmalar da yaparak geleceğe yönelik yatırımlarda bulunmaktadır. Ayedaş müşteri hizmetleri, elektrik aboneliği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilere bilgilendirici çalışmalar yaparken yaşanabilecek olası problemler karşısında da hızlı çözümler sunmaktadır.

Ayedaş Müşteri Temsilcisi

Ayedaş müşteri hizmetleri telefon numarası 186 olarak belirlenmiştir. Ayedaş müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve talebinize göre Ayedaş aboneliği için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Ayedaş müşteri hizmetlerinin birinci önceliği, tüketicileri sunulan hizmet hakkında detaylı şekilde bilgilendirmektir.

Ayedaş müşteri hizmetlerine yazılı olarak mesaj bırakabilir ve müşteri temsilcisinin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. İnternet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” seçeneğine tıklayarak iletişim formunu detaylı şekilde doldurmanız yeterli olmaktadır. İletişim formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, tesisat numarası, mesaj konusu ve mesaj içeriği istenmektedir. Bilgileri eksiksiz şekilde doldurduktan sonra soru ve sorunlarınıza yönelik cevapların ulaştırılması için telefon veya mail yoluyla dönüş yapılmasını talep edebilirsiniz.

Ayedaş, İstanbul Anadolu Yakası’nda elektrik dağıtım çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmetin kalitesinin arttırılması, iyileştirmelerin yapılması, aksaklıkların giderilmesi ve memnuniyet seviyesinin yükseltilmesi için görüşlerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilirsiniz. Mesajlarınız incelendikten sonra Ayedaş müşteri temsilcisi aracılığıyla tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Ayedaş Arıza Bildirim

Ayedaş şirketine bağlı elektrik tüketiminden yararlanan kişiler yaşanabilecek elektrik arıza ve kesintilerini bildirerek kısa sürede çözülmesini sağlayabilmektedir. Arıza bildirim için 186 numaralı Ayedaş müşteri hizmetlerini arayabilir veya internet sitesi üzerinden “Arıza Bildirim Formunu” doldurabilirsiniz.

Arıza bildirim formunda kişisel ve iletişim bilgilerinize ek olarak elektrik kesintisinin yaşandığı adres net olarak belirtilmelidir. Form içerisinde arıza türünü belirteceğiniz alan bulunmaktadır. Arıza türleri bölgede elektrik olmaması, evde elektrik olmaması, yangın, hat ve kablo kopması, hasarlı trafo ve direk gibi konular olabilmektedir. Öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler ve talepleriniz için Ayedaş müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Cevapla