Aydem, elektrik dağıtıcı hizmetini vermek amacıyla 2008 yılında kurulmuştur. Hizmet olarak Muğla, Denizli ve Aydın illerini kapsamaktadır. Günümüzde yaklaşık 2 milyon abonesi bulunmakla birlikte hizmetini kaliteli ve sürekli kılmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Enerji ihtiyacını karşılamanın yanı sıra müşterilerin kesintisiz ve sağlıklı bir hizmet alabilmeleri için Aydem müşteri hizmetleri aracılığıyla destek hizmeti sunmaktadır.

Aydem Müşteri Temsilcisi

Aydem müşteri hizmetleri 0850 800 0 186 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Aydem müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek bilgilendirme sistemini kullanabileceğiniz gibi yaşadığınız sorunlarla alakalı soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Aydem müşteri hizmetleri abonelik işlemleri, abonelik evrakları, abonelik fiyatı, kullanım fiyatlandırmaları gibi bilgilendirme işlemlerini sunmaktadır. Bunlara ek olarak elektrik kesintisi, elektrik arızası, elektrik kaçak bildirimi gibi işlemlerinizi de bu kanal aracılığıyla yapabilirsiniz. Aydem perakende elektrik dağıtıcı firmasından hizmet alabilmek için abonelik işlemlerini başlatmanız gerekmektedir. Aydem merkezine giderek abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Fatura ödeme işlemleriniz için de sizlere en yakın Aydem yetkili bayilerine gidebilirsiniz.

Aydem Randevu İşlemleri

Aydem firması, randevu işlemleri desteğini sunarak müşterilerin zamanlarından tasarruf yapmalarını amaçlamaktadır. Müşteri bilgilerinizi ve sizin için uygun olan günü tercih ederek o gün içerisinde sizlere randevu verilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde zaman kaybı yaşamadan belirtilen tarihte ve saatte Aydem merkezine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aydem online işlemler, yeni abonelik işlemleri, abonelik devri, abonelik iptali, depozito iadesi, güç değişikliği, güncel depozito sorgulama gibi işlemlerin öncesinde Aydem randevu sistemini kullanabilirsiniz. Yaşadığınız problemleri Aydem müşteri hizmetleri ile bildirebilirsiniz.

Aydem Fatura Ödeme

Aydem firmasına ait faturalarınızı ödemek için Muğla, Denizli ve Aydın illerinde hizmet veren firmanın yetkili bayilerine gidebilirsiniz. Bayi yetkililerine tesisat no, abone no veya sözleşme hesap numarası ile sorgulatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere ait faturanın yanınızda yer alması durumunda ise diğer bilgilere gerek duyulmadan işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Aydem fatura ödeme işlemlerini online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan “Hızlı Fatura Ödeme” sekmesine tıklamalısınız. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda “Sözleşme Hesap No” bilgisini girerek sizlere ait faturaları görüntüleyebilirsiniz. Anlaşmalı olan bankalar aracılığıyla kısa sürede fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aydem fatura ödeme konusunda yaşadığınız problemleri Aydem müşteri hizmetleri aracılığıyla bildirebilirsiniz.