Ayakkabı Dünyası 1923 yılında Akbacakoğlu Grup tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk dönemlerde yalnızca küçük bir atölye olan ve çevre köy kasabalara ayakkabı satan bir firma iken 1953 yılında Ankara’ya taşınarak işlerini büyütmüştür. 1973 yılına gelindiğinde bir firma ile anlaşma yaparak işleri büyüten firma Ayakkabı Toptancısı olarak çalışmalarına devam etmiştir.

İlk mağazasını 1996 senesinde Ankara’da açan Ayakkabı Dünyası firması bugün ülkemizde ve birçok ülkede ayakkabı satışı gerçekleştiren sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. 2014 yılında Esas Holding ile ortaklık anlaşması yapan firma büyüme hızını arttırarak günümüzde 58 mağazası ile birçok noktada hizmet vermeye başlamıştır. KKTC dahil 58 noktada ayakkabı satışı yapan firma internet üzerinden de ülkenin birçok noktasına ayakkabı severlerin ayakkabılarını ulaştırmaktadır.

Tüm ayakkabı markalarının her modelini en uygun fiyata bulabileceğiniz Ayakkabı Dünyası müşterilerine en iyi hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve sorunlarına kulak verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerine sahiptir.

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 622 70 02

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
destekad@ayakkabidunyasi.com.tr

Ayakkabı Dünyası İletişim Formu

Ayakkabı Dünyası müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak ulaşmak için ise mail adresi veya iletişim formunu tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet verebilmektedir.