Diğer firmalardan farklı olarak erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında yerini alan AVVA, genç, güncel ve özgün stiliyle kısa zamanda moda sahibi erkekler için farklı bir bakış açısı oluşturmuştur. Dünya modasında yer alan bir Türk markası olan AVVA, beğeni toplamaya devam etmektedir.

Özgün tasarımları ve anlayışları sayesinde, kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün de önemli markası haline gelmiştir. Peki AVVA dan alışveriş yaptığınızda satın aldığınız üründe herhangi bir problem olmasında ne yapacaksınız? Fazla düşünmeye gerek yok. AVVA Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarasını arayarak siz de müşteri temsilcisiyle görüşebilir sorununuzu dile getirebilirsiniz.

AVVA markası, 2000 yılında Türkiye de kurulmuştur. Türkiye de kurulduğu andan itibaren yakaladığı başarıyı Dido Group’a bağlıdır. Kısa sürede dünya markası haline gelen AVVA markası erkek giyim modası alanında, her geçen gün müşteri sayısını artırmaktadır. Başta Türkiye olmak üzere tüm dünya genelinde 600 den fazla mağazasıyla, alıcılarına hitap etmeye devam etmektedir.

AVVA her daim müşteri hizmetli çalışmalarına devam etmektedir. Bundan ötürü, sizlerin önce beğenip daha sonra iade etmeyi düşündüğünüz ürünleri iade etme şansını da sizlere sunmaktadır. Peki, bir ürünü iade etme koşulları nelerdir?

İade Koşulları

avva.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünü, ürünü teslim aldıktan sonra 30 gün içerisinde kullanılmamış olması şartıyla tarafımıza göndererek geri ödeme talebinde bulunma şansınız vardır.

AVVA markasının ürünlerinde değişim işlemi bulunmamaktadır. Merkeze gönderilen ürünlerde yalnızca iade prosedürü uygulanmaktadır.

Trendyol, HepsiBurada, N11 ve Morhipo gibi internet ürün satış sitelerinde satışa sunulan AVVA ürünlerini satın aldığınız takdirde, ilgili web sitesinin iade ve kargo şartlarına tabi olacaksınızdır.

İade işlemi yapılacağı esnada, ürünleri orijinal ambalajında paketlemeniz gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünü internet üzerinden iade edebileceğiniz gibi aynı zamanda en yakın AVVA Mağazasına giderek de iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Başta belirttiğim gibi, AVVA mağazasına ait ürünlerde değişim işlemi yoktur. Yalnızca kullanılmamış ürünleri iade işlemi bulunmaktadır

AVVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0850 360 28 82

musterihizmetleri@avva.com.tr

İade Adresi

Basın Express Yolu, Cemal Ulusoy Cad. Numara 49 Yenibosna/İstanbul

info@avva.com.tr

Genel Merkez mesai saatleri hafta içi 8:30-18:00 arasıdır.