Güzellik ve kozmetik ürünlerinin en bilindik markaları arasında yer alan Avon 1886 yılında Amerika Birleşik Devletlerin de kurulmuştur. Avon sağladığı iş imkanları ve ürettiği güzellik malzemeleri ile kadınlara hem istihdam hem de güzellik ürünlerini kolayca alabilmelerine olanak sağlamaktadır.

Günümüzde birçok ev hanımı avon ürünlerini bireysel olarak satmakta ve ek bir gelir sağlamaktadırlar. Avon şirketi sahip olduğu 6 milyonun üzerinde bağımsız satış temsilcileri ile daha çok kadına ulaşıyor ve daha büyük miktarlarda satışlar gerçekleştirebilmektedirler. Her geçen gün artan sayısıyla büyüyen avon bu konuda birçok kadına iş imkanı sağlamaktadır.

Avonun ana şubesi günümüzde New York’ta yer almaktadır. Avon Anew, Avon Color, Skin-So-Soft, Advance Techniques adında birçok parfüm, cilt bakımı, güzellik, ev ürünü, moda ve makyaj markalarına sahiptir.

Avon Müşteri Temsilcisi İletişim Telefon Numarası
0 (212) 473 1 100

Avon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (850) 250 2 866

Avon Danışma Hattı
0 (850) 221 1 010

Satış Temsilcisi veya Müşteri olmak istiyor iseniz Danışma Hatlarını arayınız.
Avon Satış Temsilcisi iseniz, Müşteri İletişim Merkezini arayabilirsiniz.

Güzellik ve kozmetik alanında tek bir firmaya ait bu kadar çok çeşitte ürün bulunmamaktadır. Avon sanıldığı üzere sadece bayanlara yönelik değil çocuk ve erkeklere yönelik ürünlere de sahiptir. Online ve fiziksel (el kataloğu) ile birçok insana hitap eden Avon daha uzun yıllar boyunca ülkemizde hizmet edecek gibi durmaktadır.

Günümüzde 100’den fazla ülkede 6 milyondan fazla bağımsız satış temsilcisi ile satış yapmaktadır. Yaklaşık yıllık cirosu 10 milyar dolardır. Ayrıca müşteri hizmetleri ve destek alanında kendi sektörünün en öncü firmalarından biridir.