Avivasa Emeklilik ve Hayat, 2007 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş bünyesinde hizmet vermektedir. Türkiye’nin köklü kuruluşu Sabancı’nın, İngiliz sigorta devi Aviva’nın eşit ortaklık çalışmasıyla AvivaSa ile hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde pazar payı yaklaşık olarak yüzde 20’dir. 860 bin kişiyi aşkın katılımcısı ve 15 milyar TL fon büyüklüğü ile sektöründe önemli bir firma konumundadır. Olağandışı durumlarda insanları belirsizlik korkusunda kurtarmak amacıyla faaliyetlerini yürüttükleri ifade eden AvivaSa, bireysel emeklilik, hayat sigortası ve ferdi kaza siggortası alanlarında yenilikçi ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Avivasa Müşteri Temsilcisi

Avivasa müşteri destek merkezine ulaşarak sigorta paketleri hakkında bilgi ve fiyat almanız mümkün. Yurtiçinden 444 11 11 numarasını, yurtdışından ise 0216 444 11 11 numarasını kullanarak Avivasa müşteri destek merkezine ulaşmanız mümkün. Hafta içi her gün 09: 00 – 24: 00 saatleri aralığında, hafta sonu ise 09: 00 – 19: 00 saatleri aralığında hizmet verilmektedir. Üstelik sesli yanıt sistemini kullanarak işlemlerini hızlıca yapmanız mümkün. Sesli yanıt sistemi sizlere vakit kazandıracaktır.

Avivasa müşteri hizmetlerini arayarak, beklenmedik durumlara karşı kendinizi ve sevdiklerinizin yaşam standartını korunmasını sağlayan hayat sigortası hakkında bilgiler edinebilir, yaşantınızda her an karşınıza çıkabilecek ferdi kazalar için de kendinize bir güvence belirleyebilirsiniz. Avivasa müşteri hizmetleri, tüm sağlık sigortaları hakkında sizlere bilgi vermek için çalışmaktadır. Sigorta hizmetleri hakkında öneri, şikayet ve taleplerinizi de bu kanal aracılığıyla sunabilir ve çözüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca bireysel emeklilik sistemine katılabilirsiniz. Emeklilik ve sigorta hizmetleri, bireysel ve kurumsal olarak sizlere birçok fırsat sunmaktadır.

Avivasa Vizyonu

Avivasa, Türkiye’deki geniş ağının yanı sıra Akbank ve Odea Bank ile iş birliği yürütmektedir. Kişilere ve kurumlara özel çözümler sunarak, pazardaki payını yükselterek devam etmek amacındadır. Bünyesinde yaklaşık 2000 çalışanı bulunmakla birlikte ülkemiz genelinde geniş acente ağına sahiptir. Aviva’nın 300 yıla aşkın tecrübesi ve Sabancı firmasının ülkemizdeki garantisi bu firmaya yönelimin temel sebeplerindendir. “Siz bugünün keyfini çıkarırken beklenmedik durumlara karşı Avivasa yanınızda!” sloganıyla, yapılan çalışmaları ve güvenceyi sizlere özetlemektedir.