Avfoni Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Avfoni Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Avfoni Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2007 yılında kurulan Avfoni, “Av Zamanı” sloganını benimseyerek kamp, av ve outdoor alanında ürün satışı gerçekleştirmektedir. Mağaza içerisinde birçok farklı markanın 100.000’i aşkın ürün seçeneği bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden yaptığı satışlar ise avcı ve kamp sektörünün gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Türkiye’nin öncü mağazalarından biri olarak konumunu korumaktadır. Avfoni müşteri hizmetleri, satışı gerçekleştirilen tüm ürünler hakkında bilgilendirici çalışmalar yürütürken satış sonrasında da destek hizmetini vermektedir.

Avfoni Müşteri Temsilcisi

Avfoni müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için 0850 304 01 04 numarasını kullanabilirsiniz. Avfoni müşteri temsilcisi, mağazalar ve internet sitesi üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler hakkında fiyat, nitelik, teslimat süresi ve kargo hakkında bilgi vermektedir. Faaliyet gösterdiğiniz alanda sizlere en uygun ürünleri bulmak için bilgilendirici hizmetlerin kullanabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler için sipariş takibi, sipariş iptali, ürün iptali, ürün ekleme, değişim ve iade süreçlerini prosedürlere göre gerçekleştirebilirsiniz. Bu konularda yaşadığınız problemlerin çözümü için Avfoni müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve gerekli yönlendirmelerle işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Avfoni yetkililerine sosyal medya aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Mağazanın Facebook, Twitter ve İnstagram’da aktif olarak kullandığı resmi hesapları bulunmaktadır. Soru, öneri, şikayet ve talepleriniz bu hesaplardan da çözülebilmektedir. Ayrıca talebinizi yazılı ve görsel şekilde iletmek için bilgi@avfoni.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mesajlarınız Avfoni müşteri hizmetleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Mağduriyetlerin giderilmesi ve memnuniyetin üst seviyelerde tutulabilmesi için müşterilerin geri dönüşleri önem kazanmaktadır. Sizler de görüş ve düşüncelerinizi bildirim yoluyla ifade ederek gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Avfoni İade ve Değişim Süreci

Avfoni iade prosedürüne göre, satın almış olduğunuz ürünler elinize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahip olursunuz. Ürünlerin iadesinin gerçekleşmesi için kullanılmamış, hasar görmemiş, orijinal ambalajında, orijinal aksesuarında ve faturalı olması gereklidir. Tekrar satılmak için uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Mağazanın hatası olmadığı siparişlerde, iade işlemi için kargo tutarı müşteriye aittir. Mağaza yetkilileri tarafından karşılanmaz. Kargo tutarının karşılanması için ürünlerin sorunlu veya hatalı olması gereklidir.

Avfoni kolay iade gerçekleştirmek için;

  • com internet sitesine giriş yaptıktan sonra kişisel bilgilerinizi yazarak üyeliğinize ulaşınız.
  • Siparişlerim> Tüm Siparişlerimi Göster> Detaylar ve İade> Değişim İşlemleri yolunu takip ediniz.
  • Üyeliğiniz adına verilen tüm siparişleri görüntülemektesiniz. İade etmek istediğiniz siparişin “Sipariş Detayına” tıklayınız.
  • “İade Nedeni” ve “İade Açıklaması” alanlarını doldurarak işleminizi tamamlayınız.
  • Ürünü işlem sonrasında aldığınız iade numarası ile kargo şirketine teslim ediniz.

Cevapla