Audio Elektronik, 1979’dan itibaren telefon ve diafon sistemlerinin, sesli ve görüntülü seçenekleri ile işmerkezlerinin ve konutların iletişim ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamıştır. Dönemin ihtiyaçlarına bakıldığında sektöre ses hizmetleri ile giriş yapan Audio, daha sonrasında teknolojinin gereksinimi olarak görüntülü hizmetleri de alanına eklemiş ve birçok akıllı sistemi uygulamaya sokmuştur. Bu değişimin sebebi müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini yukarı seviyelere çıkarmaktadır. Audio Elektronik müşteri hizmetleri bu işleyişin önemli bir parçasıdır.

Audio Elektronik Müşteri Temsilcisi

Audio müşteri hizmetleri 444 11 58 ve 0216 266 36 26 numaralı hatlardan hizmet vermektedir. Binlerce insanın evinde ve işyerinde güvenliğine yardımcı olan, sesli, görüntülü ve akıllı sistemlerinin sorun ve çözümleri ile ilgili olarak çalışmaktadır. Müşteri hizmetleri kanalını kullanarak akıllı ev sistemleri, görüntülü diafon, sesli diafon, IP sistemleri, zil panelleri, aksesuarlar ve yardımcı ürünlerin fiyat listesini öğrenebilir, işlevi ve kurulumu hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. info@audi.com.tr adresi ise Audio müşteri hizmetlerinin e mail kanalıdır. Bu mail sayesinde yazılı ve görsel olarak sorularınızı iletebilir veya sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Güvenliğiniz için önemli olan sistemleri üreten Auido, akıllı ev çözümleri, site apartman çözümleri, rezidans çözümleri ve villa çözümleri olmak üzere evlerinizin ve iş yerlerinizin güvenliğine katkı sağlayacak çözümler sunmaktadır. Ciddiyetle takip edilmesi gereken süreçler için Audio müşteri hizmetleri çalışmalarını sürdürmektedir. Yaşanan aksaklık, problemler, iletişimsizlik gibi birçok alanda sorununuzu Audio Elektronik müşteri hizmetlerine bildirerek çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Audio Elektronik Neler Yapar

Auido Elektronik, üretim yaptığı sektörü tanıyan ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik gelişim sürecini yürüten bir firmadır. Tarihsel değişimi dönemin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş ve kişilerin güvenliği önemsenmiştir. Konforlu, rahat ve güvenli akıllı yaşam anlayışı benimsenmiştir. Sesli ve görüntülü diafonların yanında akıllı ev teknolojisi de geliştirilmiş ve basit ara yüz sayesinde her yaştan insanın evini kontrol edebilmesine olanak sağlanmıştır. Evinden veya iş yerinden uzakta olan kişiler mekanlarını daima kontrol edebilecek seviyededir. Hedef olarak, geçmişte olduğu gibi gelecekte de alanında liderlik yapmak, küreselleşmek, müşteri memnuniyetinde hiçbir olumsuzluğa sebebiyet vermemek, dönemin ve kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak, kalite kültürünü yaşatmak ve yükseltmek gibi detaylar benimsenmiştir.