Yayınladığı dizilerle ve programlarla Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından bir tanesi olan ATV uzun yıllardır ekranlarımızı renklendiren nadir kanallardan bir tanesidir. Her izleyici kitlesine yönelik yayınları ile tüm izleyicilerini kucaklayan kanal her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaya devam etmektedir.

1993 yılında yayın hayatına Türkiye’de başlayan kanal zamanla gelişerek bugünkü haline bürünmüştür. ATV kanalının açılımı Aktüel Televizyonu olarak bilinmektedir. Kanal izleyicilerine zevkli seyir sunmanın yanı sıra izleyicilerinin sesine de kulak vermeyi ihmal etmiyor. Nitekim kanalın bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
444 88 81

ATV Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
iletisim@atv.com.tr

ATV İletişim Formu

ATV müşteri hizmetleri 444’lü bir numara ile başlamaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak yayınlar hakkında şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca soru, istek ve önerilerinizi yine aynı şekilde müşteri hizmetleri aracılığı ile kanala iletebilmeniz mümkün.

Tanık olduğunuz bir olayı kanala ileterek haber yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıca mail adresi ile yazılı olarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve iletişim formunu doldurabilirsiniz.