ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Yayınladığı dizilerle ve programlarla Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından bir tanesi olan ATV uzun yıllardır ekranlarımızı renklendiren nadir kanallardan bir tanesidir. Her izleyici kitlesine yönelik yayınları ile tüm izleyicilerini kucaklayan kanal her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaya devam etmektedir.

1993 yılında yayın hayatına Türkiye’de başlayan kanal zamanla gelişerek bugünkü haline bürünmüştür. ATV kanalının açılımı Aktüel Televizyonu olarak bilinmektedir. Kanal izleyicilerine zevkli seyir sunmanın yanı sıra izleyicilerinin sesine de kulak vermeyi ihmal etmiyor. Nitekim kanalın bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

ATV Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
444 88 81

ATV Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
iletisim@atv.com.tr

ATV İletişim Formu

ATV müşteri hizmetleri 444’lü bir numara ile başlamaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak yayınlar hakkında şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca soru, istek ve önerilerinizi yine aynı şekilde müşteri hizmetleri aracılığı ile kanala iletebilmeniz mümkün. Tanık olduğunuz bir olayı kanala ileterek haber yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıca mail adresi ile yazılı olarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Arama Terimleri: atv iletişim bilgileri, atv telefon no, atv irtibat tel, atv canlı destek, atv çağrı merkezi, atv şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
ATV çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz ATV irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  TRT Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla