Merkez dairesi İstanbul ilinde bulunan Türk havayolu taşımacılığı yapan şirket, 2001 yılında Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı uçuş hizmetini sağlayan firma kurulduğu dönemde AtlasJet ismiyle faaliyetlerini sürdürürken 2015 yılında Atlas Global olarak ismini değiştirmiştir. Atlas Global müşteri hizmetleri, havayolu şirketinin uçuşları hakkında bilgilendirme işlemlerini yürütürken aynı zamanda destek hizmetini de sunmaktadır.

Atlas Global Müşteri Temsilcisi

Atlas Global müşteri hizmetleri 0850 222 00 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Müşterilerin uçuş seferleri ve fiyatlandırmaları hakkında bilgilendirilmesi, bilet satın alım işlemlerinin gerçekleştirilmesi, uçuşların öncesinde, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında yaşanabilecek tüm durumların soru, öneri ve şikayet olarak değerlendirilmesi için hizmet vermektedir. Atlas Global uçuşlarına ait tüm detayları Atlas Global müşteri hizmetleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Atlas Global müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sefer saatlerini, sefer saat değişikliklerini, sefer iptal ve gecikmelerini öğrenebilirsiniz. Bunlara ek olarak uçuş öncesinde, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm durumlar için destek hizmeti sunulmaktadır. Check-in, koltuk seçimi, bagajlarınız ve ekstra bagaj talebi, özel ihtiyacı olan yolcular, spor eşyaları taşınması, evcil hayan taşınması, özel eşyalarınız gibi ihtiyaçlar için Atlas Global müşteri hizmetleri desteğinden yararlanabilir ve gerekli yönlendirmeleri yapabilirsiniz. Ayrıca firmanın anlaşmalı olduğu uçuş sonrası desteklerden yararlanarak otel, araç ve diğer seyahat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Atlas Global

Atlas Global hava yolu firması olarak başladığı bu yolda gelişim göstermek ve yolcu kapasitesini daha da arttırmak amacıyla çalışmalarını sürdürse de dönemsel olarak iflas kararları almıştır. 2001 yılından itibaren uçak filosunun sayısının arttırılması ve yolcu kapasitesinin seviyesinin yükseltilmesi için çalışmalar yapılmış ve yurtiçi başta olmak üzere yurtdışında da sayısız sefer düzenlenmiştir. Atlas Global uçuş hizmetinden yararlanan müşterilerin sürekli olarak firmayı tercih etmesi amacıyla Jetmil uygulaması başlatılmıştır. Bu uygulama sayesinde Atlas Global ile uçuşunu gerçekleştiren her kullanıcı indirim ve puanlar kazanmaktadır. Daha sonraki uçuşlarda bu puanları ve indirimleri kullanan kişiler daha uygun fiyatlarda yolculuklar yapmaktadır. Jetmil programı, kullanıcıların Atlas Global ile bağlılık oluşturmalarını amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve mağduriyet seviyesinin en aza indirilmesi için Atlas Global müşteri hizmetleri aracılığıyla yoğun uğraş verilmektedir.