Türkiye genelinde birçok yerde yer alan mağazaları ile gözlük markaları arasında yer alan Atasun Optik, dünyada 44 ülkede hizmet vermektedir.

2007 yılında Türkiye de kurulmuş olan ve hem uzman hem ekonomik sloganıyla, müşteri odaklı bir vizyon çizen optik firması Atasun Optik, tüm büyük şehirler  başta olmak üzere tüm Türkiye geneline yayılmış olan, günümüzde 100 den fazla mağazası, 600 den fazla çalışanı ve 800 binin üzerinde müşterisi olan Atasun Optik, ilerleyen yıllarda sayısını giderek artırmayı planlamaktadır.

Her firmanın kendine has, müşterisi bulunduğu gibi, yeni gelen müşterilerin memnuniyeti de firmalar için çok önemlidir. Bugün sizlere, Atasun Optik Müşteri Hizmetleri iletişim Telefon Numarası konusunda bilgi vereceğiz. Okumaya devam edin.

Öncelikle, Hangi Ürünler Kampanyaya Çıkmalı? Ne Zaman Çıkmalı? Ne Kadar Olmalı? Gibi sorulara yanıt almak gerekiyordu. Diğer yandan bu ihtiyaçlar doğru olarak hesaplanamıyordu. Diyen Bilgi İşlem Müdürü, firmanın gelişimine çok katkıda bulunmuştur.

Optik sektöründe en iyi görüş kalitesine en uygun fiyata sahip olmak siz müşterilerin en doğal hakkıdır. En çok tercih edilen perakende optik firması olarak Atasun Optik, ekonomik fiyatlarıyla, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Her gün yüz binlerce müşteriye ulaşarak, en iyi hizmeti sizlere sunan firmalar arasında yer alan Atasun optik, her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Şimdi sizlere, ürün iadesinden ve bize nasıl ulaşacağınızdan bahsetmek istiyorum.

Ürününüzü Nasıl İade Edebilirsiniz?

Online site üzerinden satın aldığınız ürünü, evinize geldiği günden itibaren 14 gün içerisinde, tüm Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içerisinde de değişim hakkınızdan faydalanabilirsiniz. Ürün iade işlemlerinde herhangi bir kargo ücreti ödemeyecek sinizdir.

İade edeceğiniz ürüne ait faturanın, hediye olarak verilen kampanyalı ürünlerin de iade işlemi yapılırken iade edilmesi gerekir.

Faturası, kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmeden iade işlemi gerçekleşmemektedir.

İnternet sayfası üzerinde yer alan hesabınızın altındaki Siparişlerim kısmına gidin. İlgili sipariş satırında yer alan İade Talebi Gönder bağlantısına tıklayarak alanları doldurun ve iade talebinizi gönderin.

İade talebinizi oluşturduktan sonra 358 738 278 iade gönderi kodunu kullanarak, Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak aşağıda yer alan iade adresine ürünleri gönderebilirsiniz.

Akçaburgaz Mahallesi 1567 Sokak Numara:2 Esenyurt / İSTANBUL

Atasun Optik Müşteri Hizmetleri Numarası

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir sorun olduğu takdirde, müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşmek için haftanın 7 günü 24 saati 444 67 85 numaralı çağrı merkezini arayabildiğiniz gibi, aynı zamanda sitede yer alan canlı destek hattından, 7 gün 24 saat yazabilirsiniz.

Başka bir konu hakkında iletişime geçmek için ise, musterihizmetleri@atasunoptik.com.tr kurumsal e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

Bayilik

Atasun Optik olarak bayilik hizmetine her ilde devam etmektedirler.

Merkez Ofis

Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş. Esentepe Mahallesi. Keskin Kalem Sokak Numara: 5 P.K. 34394 Şişli İSTANBUL