Atasay 1937’den bu yana faaliyet göstermektedir. Atasay kuyumculuk sektöründe adını markalaştırabilmiş ilk firmalardan biridir. Atasay sadece Türkiye’de değil dünya çapında da mağazalar açmış ve şu an sadece Orta Doğu’da 10 adet mağazası bulunmaktadır. Atasay’da baget pırlanta takılar, altın takılar, pırlanta takılar, elmas takılar, çocuk için takılar, koleksiyon ürünleri yer almaktadır. Atasay’da yüzük, kolye, bilezik, bileklik, çocuklar için nazarlık ve iğne bulunmaktadır. Ayrıca erkekler için yüzük, kolye bileklik, kol düğmesi, yaka iğnesi, parfüm ve tespih bulunmaktadır. Ayrıca koleksiyon ürünleri de geçici olarak bulunan özel tasarımlardır.

Dünden Bugüne Atasay

Atasay geçmişten günümüze özgün tasarımlarıyla, iş birlikleriyle sadece kadınların değil, 7’den 70’e herkesin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Atasay, kuyumculuk sektörüne yeni bir soluk getirmiş ve aldığı ödüllerle de kalitesini kanıtlamıştır. Atasay, ürününü satana kadar değil sattıktan sonra da arkasında duran bir firmadır. Atasay’ın garanti süresi 2 yıl olmakla birlikte, üründen ürüne değişmekte ve garanti süresi uzatılabilmektedir. Atasay’ın garanti süreci hızlı ve güvenilirdir. Alınan üründe herhangi bir sorun yaşandığında Atasay müşteri hizmetleri hızlı ve kolayca sorunu gidermektedir.

Atasay müşteri hizmetleri numarası: 0850 800 42 82

Bu numaradan soru ve görüşlerinizi, aldığınız veya alacağınız ürünle ilgili bilgi, garanti süreci hakkında bilgi ve aklınıza takılan her soru için müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve fikir alabilirsiniz. Atasay müşteri hizmetleri 7 24 açık bulunmakta ve müşteri memnuniyetini sağlamak için faaliyet göstermektedir.

Atasay Müşteri Hizmetlerinin Çalışma Prensibi

Atasay müşteri hizmetlerini ürününüzde herhangi bir hasar olduğunda, kuyumculuk çadırı hakkında bilgi almak istediğinizde, beğendiğiniz ürün hakkında bilgi edinmek istediğinizde ve aldığınız ürün hakkında bilgi edinmek istediğinizde arayabilirsiniz. Ayrıca garantide olan ürünleriniz için, soru ve görüşleriniz için, aldığınız ürünü takip etmek için de arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri müşterinin her türlü problemini çözebilmek amacıyla hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri hızlı, güvenilir ve problem çözmeye odaklı çalışır. Herhangi bir problem olduğunda ya da aklınıza soru takıldığında istediğiniz saatte müşteri hizmetlerine ulaşabilir, yardım alabilirsiniz.