Milli gurur kaynaklarımızdan birisi olan ASELSAN, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na bağlı bir anonim şirkettir. ASELSAN’ın kuruluş amacı, Türkiye’nin askeri ve istihbarat alanındaki teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak ve savunma sanayinin en güncel ihtiyaçları dahilinde silah ve savunma sistemleri geliştirip orduyu güçlü kılmaktır. Bu sebeple özel bir teşebbüs değil, devlet teşebbüsüdür.

ASELSAN, Türkiye’nin en büyük savunma elektroniği kuruluşudur. Başta Türk Silahlı Kuvvetleri olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı ihtiyaç makamlarının ihtiyaçlarını karşılayan çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

ASELSAN, kendi ürünlerini ihraç eden, dünyanın ilk yüz savunma sanayi şirketi listesinde yer almaktadır. Yerel kuruluşlar ile işbirliği modelleri kurgulayarak uluslararası pazarda ortaklıklar kuran ve yatırım yapan bir marka haline gelen ASELSAN, bünyesinde 6000’den fazla çalışanı bulundurmaktadır.

ASELSAN Müşteri Hizmetleri İletişim Numaraları

ASELSAN A.Ş.’ye ulaşmanın birden fazla yolu bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz her birim için farklı bir iletişim numarası bulunduran ASELSAN A.Ş., müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyen kişilerin işlemlerini bir hayli kolaylaştırmaktadır.

ASELSAN A.Ş. genel müşteri destek numarası ise, 0850 360 10 30 olmaktadır. Bu numara sayesinde ASELSAN müşteri destek hattına kolayca ulaşılabilmektedir. Posta kutusu adresi ise, P.K. 1, 06172, Yenimahalle/Ankara, Türkiye olmaktadır. ASELSAN kayıtlı elektronik posta (KEP) hesabıysa, aselsan@hs02.kep.tr ’dir.

Birim birim numaralar ise şu şekilde olmaktadır;

Macunköy Tesisleri iletişim numarası: 0312 592 10 00

Akyurt Tesisleri iletişim numarası: 0312 847 53 00

Gölbaşı Tesisleri iletişim numarası: 0312 592 60 00

Aselsan Elektronik Sn. ve Tic. A.Ş. İstanbul Deniz Sistemleri Müdürlüğü iletişim numarası: 0216 493 04 06

Merkezi Tedarik Direktörlüğü iletişim numarası: 0312 592 10 00

Tüm bu numaralar sayesinde ASELSAN A.Ş. ile kolayca iletişime geçebilir ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Bu numaraların yanı sıra İnsan Kaynakları Direktörlüğü herhangi bir iletişim numarası bulundurmamaktadır. İnsan Kaynakları Direktörlüğüne ulaşmak isteyen kişiler yalnızca e-posta üzerinden iletişime geçebilir. ASELSAN A.Ş. İnsan Kaynakları Direktörlüğü iletişim e-posta adresi ise ik@aselsan.com.tr şeklindedir.