Evlerde küçük ya da büyük her türlü ev aleti ev işlerini kolaylaştırmak amacı ile üretilmektedir. Arzum ev eşyaları konusunda kaliteli ürün yelpazesi ile hanımların gözde markalarından biri olan Arzum, ürünlerini daha da geliştirmek için kullanıcılarından yorum, görüş ve öneri talep etmektedir.

Bunun yanında ev aletleri ile ilgili sorun yaşanması durumunda Arzum müşteri hizmetleri kullanıcılarının mağduriyetlerini giderebilmek ve sorunları en kısa sürede çözebilmek için çalışmaktadır. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için Arzum iletişim formu kullanılabilir.

Arzum markasının İnternet sitesinde iletişim bölümünde bulunabilecek olan iletişim formlarında geri dönüşün sağlanabilmesi için müşteri iletişim bilgilerinin tam olarak girilmesi gerekir. İletişim bilgilerinin tamamlanmasından sonra görüşünüzü ya da sorununuzu ayrıntılı bir şekilde mesaj kısmına yazabilirsiniz.

Arzum Ürünleri İle İlgili Şikayet Ve Görüşler

Türkiye’de ev araç ve gereçleri alanında ismi duyulmuş ve köklü bir şirket olan Arzum ürünleri birçok insanın evinde tercih ettiği ürünlerdir. Arzum adının bu denli başarılı olmasının nedeni olarak müşteri ile ilişkilerinde yakaladığı dinamik gösterilebilir.

Tasarladığı yeni ürünleri müşterilerinden gelen görüşlere göre şekillendirerek herkesin kolaylıkla yararlanabileceği ev aletleri üretmeye çalışır.

Arzum ürünleri kullanıcıları Arzum iletişim numarası ile müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra ürün ve marka ile ilgili görüşlerini aktarabilir.

Arzum Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

 0850 222 18 00        Arzum Müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanılabilir.

bilgi@arzum.com.tr Arzum Müşteri hizmetleri e-mail adresini kullana bilirsiniz.

Arzum İnternet Üzerinden Müşteri Hizmetleri

Ev ürünleri sektöründe kurulduğu 1966 senesinden bu yana öncü olan Arzum, günümüzde yalnızca ülkemizde değil birçok dış ülkede satışlar yapan bir şirkettir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bu şirkette kullanıcıların görüşlerini alabilmek için müşteri hizmetleri bulunur.

Müşteri hizmetleri ile görüşmek için kullanılabilecek tek yöntem telefon numarası değildir. Bunun yanında kullanılabilecek Arzum iletişim mail adresi ve İnternet sitesi bulunur. Bu iletişim yöntemleri kullanılarak ürünler ile ilgili bilgi alınabilir. Bunun yanında müşteri temsilcilerimiz ürünlerimiz ile ilgili sorunlarınızı çözmek için hazır beklemektedirler.

Gerekli bakım ve onarımlar için Arzum yetkili servislerini öğrenmek için müşteri hizmetlerimizden gerekli iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Arama terimleri: Arzum iletişim formu, Arzum iletişim mail adresi, Arzum telefon numarası, Arzum müşteri hizmetleri