Yıllık 2,5 milyon adet banyo aksesuarı ve 3 milyon adet armatür üretme kapasitesine sahip olan Artema, bu dönemde ürettiği banka ve mutfak armatürleri, duş sistemleri ile banyo aksesuarlarını 5 kıtada yaklaşık 50 ülkeye VitrA markasıyla ihraç etmektedir. Önemli yurt dışı pazarları olarak Almanya, ABD, İşveç, İngiltere, BDT, Avustralya ve Ortadoğu ülkeleri yer alıyor. Üretim kalitesi, tasarım fikirleri ve standartları daima yüksekte tutması sebebiyle pazar hacmini dünya genelinde arttırmaya devam ediyor. Kaliteye yaptığı yatırımların karşılığını sektöründe “Ulusal Kaliteli Başarı Ödülü” alarak bulmuştur.

ARTEMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Artema müşteri hizmetlerine 0850 311 70 70 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Hafta içi 09: 00 – 18: 00 arasında hizmet vermektedir. Ülke genelinde yaygın bulunan Artema ürünleri ve Artema servisi sayesinde kurulumları rahat bir şekilde halledebilirsiniz. Aldığınız ürünün yetkili servis tarafından monte edilmesi, montaj sırasında doğan sorun ve zararların karşılanacağının garantisidir. Ürünleri satın almadan önce özellikleri hakkında bilgilendirilmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya ürün kullanımına başladığınız dönemden itibaren merak ettiğiniz tüm detayları temizlik ve kullanım dahil olmak üzere öğrenebilirsiniz.

VitrA, Artema, İntema, Burgbad ve Engers gibi markalarıyla iç ve dış pazarda ürün pazarlayan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, sektördeki güvenilirliğini vizyonunu koruyarak sahip olmaktadır. Sektördeki en büyük ürün yelpazesine ve en büyük üretim kapasitesine sahip olarak hizmet verirken, 60 yıllık deneyimi hem ürünlerde hem de müşteri hizmetlerinde bulabilmektesiniz.

ARTEMA DENEYİMİ

Özgün, yaratıcı ve akılcı uygulamalarla, tasarımı banyodaki her ayrıntıya yansıtan VitrA, ailedeki herkesin kullanımına uygun ürünleri tasarlayarak banyolarınızda kullanabilmenize olanak sağlıyor. Banko koşullarını konforlu bir hale getirerek ekonomik ve akıllı yaşam alanlarına dönüştürebilme imkânı sunuyor. Dış cepheden bahçeye, balkondan havuza farklı mekanlar için farklı ürünlerle 60 yıllık deneyimin tadını çıkarmanız için kalite standartlarının üstünde ürünler üretmeye devam ediyor. Artema ürettiği ürünleri yurt dışına pazarlayarak ülkemiz için büyük bir katma değer yaratıyor. Dışarıya satılan seramik sağlık ürünlerinin ihracatının yarısından fazlasını Eczacıbaşı Grubu gerçekleştirirken, Avrupa Birliği ülkelerine yapılan ihracatta bu ürünlerde birinci sırada yer alıyor.