Armine, Türkiye’de eşarp satış ve üretim faaliyetlerini gösteren bir markadır. 1994 yılında Kamer Tekstil bünyesinde çalışmalarına başlayan firma daha sonra üretim ürün yelpazesini genişleterek bayan giyim sektörüne giriş yaptı. Hazır giyim alanında müşterilerin ilgisini çekerek en çok tercih edilen ve en çok eşarp satan giyim firması oldu. Yurtiçindeki ürün satış hacmi artmaya ve popülerliğini korumaya devam etmektedir.

Armine Müşteri Temsilcisi

Armine müşteri hizmetleri, 0850 281 77 77 numaralı iletişim kanalı sayesinde müşterilerin soru, öneri ve şikayetlere cevap olmaktadır. Ürünler ve mağazalar hakkındaki sorularınızı iletebileceğiniz gibi ürün, çalışan ve mağazalar hakkında yaşadığınız problemlere de çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca, Armine firmasının e ticaret üzerinden yaptığı satışların kargo işlemlerini, hazırlanma sürecini ve şu an ki durumunu öğrenmeniz mümkün. Armine müşteri hizmetlerine yazılı olarak başvuru yapmak için info@armine.com.tr mail adresini kullanabilir. Mail adresi sayesinde yaşadığınız problemleri yazılı ve görsel olarak anlatabilirsiniz.

Ödeme işlemleri, iptal ve iade işlemleri, garanti süreci ve teslim işlemleri gibi yaşanabilecek olası problemler hakkında müşteri hizmetleri gerekli yönlendirmeleri sizlere yapacaktır. Armine firmasından aldığınız ürünler 6 ay garanti kapsamına girmektedir. Ürünlerde yaşanabilecek sorunlar tüketici kaynaklı değil ise 6 ay içerisinde ürünü faturasıyla birlikte Armine adresine göndererek garanti kapsamına sokabilir veya değişim uygulatabilirsiniz.

İptal iade işlemleri ise, iade etmek istediğiniz ürünün 14 gün içerisinde tüm aksesuarları ile birlikte Armine adresine gönderilmesiyle gerçekleşmektedir. İadelerin orijinal gönderim şekilleriyle geri iadesi istenmektedir. Buradaki amaç iade edilen ürünün tekrar satılabilme özelliğini yitirmemesidir.

Armine Vizyon

Armine, ülkemizdeki üretim tesislerinde ileri teknolojiyi kullanarak eşarp üretimi gerçekleştirmektedir. Bünyesinde bulunan onlarca Armine mağazası dışında ürün satışı yapmakta ve e ticaret satış sitesi de aktif olarak faaliyetine devam etmektedir. Firmanın gelişim çalışmaları üretim aşamalarını, pazarlamayı ve iletişimi müşteri odaklı olarak ilerlemektedir. Günümüzde ürün yelpazesini eşarp, alt giyim, üst giyim, dış giyim, şal, abiye ve aksesuar alanlarında geliştirmekte ve modanın şıklığını ürünlerine yansıtmaktadır. Vizyon olarak “Dünya’da bilinen en iyi ve en kaliteli muhafazakar giyim markası olmak” benimsenmiştir.