Ariston markası, kurucusu Aristide Merloni tarafından 1960 yılında su ısıtma cihazlarının üretime başlamasıyla ortaya çıkmıştır. Bu üretim aşamasında sağladığı başarı ve kazandığı popülerlik sayesinde 1980 döneminin başlarında kombi sektörüne giriş yapmış ve kombi üreticisi haline gelmiştir. 1990’lı yılların başında ise global ölçekte değer kazanan bir firma olarak yoluna devam etmiştir. Ariston müşteri hizmetleri, ülkemizde de satışı yapılan ürünlerin satış öncesi tanıtımını ve satış sonrası desteğini sunmaktadır.

Ariston Müşteri Temsilcisi

Ariston müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 8 284 olarak belirlenmiştir. Ariston müşteri temsilcisi sizlere bilgilendirici ve çözüm bulucu hizmet vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ülkemiz geneline yayılan satış noktaları ve satıştan sonraki servis noktaları ile hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeyi hedefleyen marka için, sizlerin görüşleri önem kazanmaktadır. Soru, öneri ve şikayetlerinizi bu kanal aracılığıyla iletebilirsiniz.

Ariston müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek satın almak istediğiniz ürünler hakkında bilgi alabilir ve fiyatlandırma politikasını öğrenebilirsiniz. Satın almaya karar verdiğiniz ürünleri alabilmek için size en yakın noktada yer alan Ariston yetkili bayisine ulaşabilirsiniz. Satın alma işlemlerinin ardından Ariston Servis yetkililerinden destek alarak kurulum işlemlerinizi hızlı ve sağlıklı bir şekilde halledebilirsiniz. Kadrosundaki donanımlı çalışanlar sayesinde kurulum aşaması başarı ile sonuçlandırılır. Bu işlemlerin tecrübeli kişiler ile gerçekleştirilmesi, kurulum aşamasının daha uzun yıllara hizmet etmesini sağlamaktadır.

Ariston Servis

Ariston marka cihazlarınız için Ariston servis imkanından yararlanmak istiyorsanız sizlere en yakın servis şubesini bulabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan servis bulucu ile kombi, gazlı şofben servisleri, termosifon yetkili servisleri, klima yetkili servisleri, kazan yetkili servisleri ve chaffoteaux yetkili servisleri listesine ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz il ve bölgeye göre sizlere en yakın servisin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri Ariston müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Ariston Ürünleri

Ariston markası, ısıtıcı kategorisinde birçok ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. 1990’lu yılların başından itibaren global ölçekte satış gerçekleştiren markanın ürünleri Türkiye’de de bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombi, yoğuşmasız kombi, elektrikli termosifon, klima, ısı pompalı termosifon, duvar tipi yoğuşmalı kazan, solar sistem, ısı pompaları, boylerler, oda termostatları gibi ısı alanındaki birçok ürünün üretimi gerçekleştirilmektedir.

Ariston müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde satın almaya karar verdiğiniz ürünler için ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde tesisat, boyut ve konum değerlendirmeleri yapılır. Evinizin içine yerleştirilecek ürünlerin en iyi konumda en iyi verimi vermesi sağlanır.