Arçelik, 1955 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir bilişim markasıdır. Ülkemizin en çok kullanılan beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Üretimini ve satışını yaptığı ürünlerin kalitesi, satış sonrası verdiği destekler ile birlikte en sevilen markalar arasında yerini almıştır. Ülkemizin en çok sevilen ve en çok satışı yapılan beyaz eşya markası olan Arçelik, her geçen gün büyüyen bir markadır. Kaliteli teknik servis desteğiyle de kesintisiz hizmet vermektedir.

Arçelik’in üretimini, satışını ve tekik desteğini verdiği ürün grupları şu şekildedir; Beyaz eşya, Elektronik cihazlar, Kişisel bakım ürünleri, Elektrik motorları, Havalandırma sistemleri, Mikrodalga cihazları, Tezgâhüstü ev aletleri, Bilgisayarla ilgili elektronik, Ses ve görüntü ürünleri, Medya ürünleri. Arçelik’in müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Arçelik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 0 888

Arçelik ürününüz hakkında teknik destek alabilmek, Arçelik’ten satın almayı düşündüğünüz ürün hakkında sorularınızı sormak, Arçelik teknik servisinin irtibat bilgilerini öğrenmek için Arçelik’in 444’lü bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak sormak istediklerinizi sorabilir; istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi Arçelik’e bildirebilirsiniz.