Aras Epsaş, 2013 yılında kurularak enerji sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. Ana elektrik tedarikçisi olarak birçok ilde enerji satış işlemini gerçekleştirmektedir. Günümüzde ana elektrik tedarikini sağladığı iller Iğdır, Bayburt, Kars, Ardahan, Ağrı, Erzincan ve Erzurum’dur. Büyük bir kitle ile iletişimde ve bağlantıda olan Aras Epsaş’ın aktif olarak 2 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır. 2 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahip olan bu firmaya ulaşmak için Aras Epsaş müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aras Epsaş Müşteri Temsilcisi

Aras Epsaş müşteri hizmetleri 444 9 433 & 0850 200 2020 numaralı iletişim kanallarından hizmet vermektedir. Aras Epsaş müşteri temsilcisi perakende elektrik dağıtım hizmetinden yararlanırken karşılaştığınız sorunlara çözüm olurken aynı zamanda soru ve önerilerinizin de bildirimini oluşturmaktadır.

Aras Epsaş müşteri hizmetleri aracılığı ile elektrik tarifeleri, abonelik işlemleri, abonelik işlemleri için gerekli evraklar, iletişim bilgileri, fatura ödeme noktaları, kesinti sorgulama, arıza bildirimi gibi hizmetinizi etkileyen birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aras Epsaş elektrik tarife ücretleri kullanım büyüklüğüne ve kullanım şeklinize bağlı olarak değişiklikler göstermektedir. Hane ve işyerleri faturalandırma işleminde farklı şekilde değerlendirilmektedir. Ödemeleri rahatlıkla yapabilmeniz için hizmet verilen 7 ilde tahsilat noktaları bulunmaktadır.

Aras Epsaş Abonelik İşlemleri

Aras Espaş perakende elektrik dağıtım hizmetinden yararlanmak için abonelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aras Epsaş abonelik işlemleri talimatı aşağıdaki şekildedir.

  • Abonelik işlemlerini gerçekleştirirken uzun süre beklememek ve zamandan tasarruf edebilmek için “Online Randevu” hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede sizler için en uygun günü ve saati seçebilirsiniz. Belirtilen gün içerisinde abonelik işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Yeni evinize ve eski evinize ait sayaç seri numarasını ya da tesisat numarasını alın. (Elektrik faturalarında bu bilgilere yer verilmektedir.)
  • Başvurunuzun sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledilebilmesi için abonelik sırası sizlere geldiğinde evraklarınızın eksiksiz olması gerekmektedir. Hazırlanması gereken evraklar; Nüfus Cüzdanı, oturacağınız konutta kiracı iseniz mal sahibine ait T.C. kimlik numarası, Sayaç ve tesisat numarası, DASK poliçe numarası ve nakit olarak tahsil edilmek üzere Güvence bedeli hazır bulunmalıdır.
  • Güvence bedeli tesisatın bağlantı gücü ile birim fiyatın çarpılmasıyla elde edilir. Daireye göre farklılık gösterebilir.
  • Ayrıldığınız evdeki işlemlerin sonlandırılması için önceden vermiş olduğunuz güvence bedelinin iade edilmesi gerekir. Bu işlemler banka üzerinden gerçekleşeceği için kendinize ait İBAN numarasını bildirmeniz gerekmektedir.
  • Elektrikten yararlanmak için yaptığınız başvuru işlemleri sonucunda, elektriğinizin kullanıma açıldığı an sizlere SMS yoluyla bildirilecektir.
  • Aras Epsaş müşteri hizmetleri, bilgi almak istediğiniz tüm konular hakkında sizlere yardımcı olarak işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için çalışmaktadır.