Anı Tur, 1980 yılında kurulmuş olup, o zamandan bu yana kesintisiz hizmet vermekte olan bir tur şirketidir. Bu şirket ülkenin birçok farklı yerine geziler düzenlemekle kalmayıp, yurt dışı için de gezi programları oluşturuyor. Bu turlar bazen günübirlik olarak yapılırken bazen de daha uzun sürebilmektedir. Müşteriler, gezmek istedikleri yere ve kalmak istedikleri zamana göre tur şirketi programlarından tercih yapabilmektedir. Şirket, tur programlarının yanı sıra kurumsal müşterileri için kongre ve organizasyon düzenlemelerini de yapmaktadır. Ayrıca müşterilerine otobüs, uçak ve VIP transfer gibi çözüm seçeneklerinin hizmetini de vermektedir.

Bu tur şirketi IATA kuruluşudur. Türk Hava Yolları da IATA kuruluşu olduğu için tur şirketinin düzenlemiş olduğu programlarda çok cazip uçak bileti fiyatlarıyla karşılaşmanız mümkün. Bu nedenle müşterilerin daha ucuz şekilde seyahat etmesi ve gezmesi sağlanıyor.

Anı Tur Çağrı Merkezi

Anı Tur, oldukça büyümüş ve iyi bir şirket olduğu için müşterilerinin problemlerini çözmek için elinden geleni yapıyor. Müşterilere destek verebilmek amacıyla bir çağrı merkezi oluşturulmuştur. Bu çağrı merkezi ise haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak temsilcileri tarafından hizmet sağlıyor. Her türlü problem ve sorun için bu numara aranabiliyor.

Anı Tur Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 300 0 264

Bu numara destek almak için 24 saat kullanılabilmektedir. Ayrıca Anı Tur müdürlüğünün de telefon numarası bulunmaktadır. Müşteriler müdürlüğün numarasını arayarak da soru ve sorunlarına çözüm bulabilirler. Fakat bu numaraya sadece iş günleri ve saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Diğer zamanlarda ulaşmanız mümkün değildir.

Anı Tur Genel Müdürlük: 0216 542 80 00

Anı Tur Çağrı Merkezi Çözümleri

Anı Tur vasıtasıyla bir tura çıkmış olabilirsiniz. Bu tur beklediğiniz gibi bir tur olmadıysa çağrı merkezini arayarak şikayette bulunabilirsiniz. Şikayetini temsilciler tarafından kısa sürede işlenecek ve size dönüş sağlanacaktır.

Anı Tur vasıtasıyla her geçen gün farklı turlar düzenlenmektedir. Bu turların programları ve ücretleri hakkında bilgi almak için de çağrı merkezini arayabilirsiniz. Tüm programlar hakkında detaylı olarak en doğru bilgi çağrı merkezi tarafından verilecektir.

Ayrıca her türlü tavsiye, öneri ve sorularınız için de çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri yapmak istediğiniz her şey, yaşadığınız tüm problemler ve söylemek istedikleriniz hakkında size yardımcı olacaktır. Yapılan şikayetler ise değerlendirmeye hemen alınacaktır. Değerlendirme sonrasında ise şirket tarafından sizlere bilgi verilecektir.