1997 yılında Habaş Grubun özelleştirme çabaları sonrası gelişen Anadolubank resmi olarak 1997 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Özelleştirme çabaları sonrası gelişme evresine giren banka 3 olan şube sayısını kısa sürede 80’e çıkartmıştır.

Anadolubank başta KOBİ’ler olmak üzere birçok farklı profildeki müşterilere hizmet vermektedir. Anadolu Yatırım, Anadolu Leasing, Anadolu Factoring, Anadolubank Nederland gibi farklı iştiraklere sahip firma oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 55 50

Anadolubank İletişim Formu

Ülkemizde müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen firma internet ve mobil bankacılık işlemleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin sorunlarına çözüm üretebilmek ve onları daha iyi bir şekilde aydınlatabilmek amacı ile müşteri hizmetlerine sahiptirler.

Anadolubank müşteri hizmetleri bir adet sabit telefona sahiptir. Bu numarayı arayarak bankacılık işlemlerinizi en hızlı ve etkili şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz.

Anadolu Bank müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri arasında hizmet vermektedir.