Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Anadolu Hayat Emeklilik, “Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi” olarak 1990 yılında çalışmalarına başlamıştır. Bireysel emeklilik sistemi ve hayat sigortalarının toplamında Türkiye’nin en büyük fon yaratan şirketlerinden birisi olma unvanına sahiptir. Türkiye genelindeki şubeleri ve acentelerinin yanı sıra Türkiye İş Bankası ile olan iş birliği sayesinde geniş müşteri potansiyeline ulaşmaktadır. Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri, sunulan hizmetler hakkında bilgilendirmeler yaparken satış sonrasında da destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Temsilcisi

Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetleri 0850 724 55 00 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Anadolu Hayat Emeklilik müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde bireysel emeklilik, otomatik katılım ve sigortalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere en uygun kredi paketini seçtikten sonra uygun görmeniz halinde online şekilde satın alabilir veya en yakın Anadolu Hayat Emeklilik acentesine giderek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik müşteri hizmetlerinin ikinci önemli görevi ise satış sonrası desteğini vermektir. Yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için 0850 724 55 00 numaralı iletişim kanalını kullanarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Yetkililere iletilen soru, öneri, şikayet ve teşekkür mesajları büyük bir titizlik ile incelenerek olası problemler karşısında mağduriyetlerin giderilmesi için çözümler üretilmektedir. Anadolu Hayat Emeklilik kapsamındaki paketlerden yararlanıyorsanız olası sorunlar karşısında ilgili kurumlara yönlendirme yapılabilir ve daha kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik Hizmet Paketleri

Anadolu Hayat Emeklilik, bireysel ve kurumsal birçok hizmet paketinin satışını gerçekleştirmektedir. Bireysel müşteriler için bireysel emeklilik ürünleri ve sigorta ürünleri paketlerini inceleyerek sizlere en uygun paketi seçebilirsiniz. Bu kategoriler içerisinde birçok farklı paket bulunduğu için kendinize uygun seçeneğini tercih etmeniz olasıdır.

Kurumsal müşteriler ise kurumlara özen bireysel emeklilik ürünlerinden yararlanabilecekleri gibi sigorta paketlerini de tercih edebilmektedir. Şirket çalışanlarını hastalık, risk ve kazalara karşı korumak için sigorta ürünlerinden yararlanabilir ve olası kötü senaryolarda onların maddi olarak korunmasını sağlayabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik hizmetlerinden sizlere en uygun olanı bulmak için “Bana Uygun Ürünü Bul” seçeneğini kullanabilirsiniz. Cinsiyetiniz, yaşınız, mesleğiniz, aile fertleri ve hizmet beklentinizi eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sizlere en uygun paket karşınıza çıkarılmaktadır. Bu paketi online şekilde satın alabilir veya sizlere en yakın acenteye giderek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevapla