Anadolu grubu tarafından 1969 yılında kurulan Anadolu Efes, ülkemizde Efes ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Ülke üzerinde bulunan birçok fabrikası sayesinde sürekli olarak üretim yapmaktadır. Efes, Türkiye dışında birçok ülkeye de üretim tesisi kurarak daha çok üretim yapmaya başlamıştır. Bu fabrikalarda üretilen alkollü içecekler dağıtıma çıkarak günümüzde alkol satışı yapılan her yerde satılmaktadır.

18 farklı ürün ile müşterilerine hizmet vermekte olan Anadolu Efes, 80’i aşkın ülkede satış yapabilmektedir. Dünyanın 12. Avrupa’nın ise 6. Büyük bira markasıdır. Ülkemizde ise bu marka sektörünün öncüsü olarak gözlemlenmektedir.

Anadolu Efes, sürekli olarak müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar ile birçok müşteriyi memnun ettiği gibi bazı durumlarda da şikayetler alabilmektedir. Bu durumlar içinse bir çağrı merkezi numarası belirlenmiştir.

Anadolu Efes Çağrı Merkezi

Çağrı merkezi numarası tüm iş günlerinde ve saatlerinde kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Müşteriler her konuda bilgi alabilmek için bu numara ile irtibata geçebilir. Ayrıca çalışan birçok müşteri temsilcisi sayesinde müşteriler hatta olabildiğince daha az bekletilmektedir. Yine de yoğun zamanlarda bir süre bekleme yapılabilir.

Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 33 37

Bu numara üzerinden Anadolu Efes şirketine ulaşılabilmektedir.

Anadolu Efes Biracılık Çağrı Merkezi Hizmetleri

Bu numara genel olarak ürünlerle alakalı olan şikayetler veya öneriler için aranmaktadır. Fakat Efes ürünleri hakkında her türlü bilgi için de bu numaraya ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayan temsilci merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayacaktır.

Bir Efes ürünü satın aldınız. Fakat ürünün son tüketim tarihinin geçmiş olduğunu fark ettiniz. Bu durumda hemen müşteri hizmetlerini arayarak ürün hakkında şikayette bulunabilir, satın aldığınız yeri bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi sorununuz ile yakından ilgilenecek ve satan kişi ile kısa sürede irtibata geçecektir.

Sürekli olarak kullanmakta olduğunuz bir Efes ürünü bulunduğunu varsayalım. Bu ürün hakkında aklınıza güzel bir fikir geldi ve bunu firma ile paylaşmak istediniz. Bu durumda numarayı arayarak bu düşüncenizi firmaya öneri olarak sunabilirsiniz.

Firmanın ürünlerinden memnun kaldınız veya kalmadınız. Bu durumlarda da firmayı arayarak ürün hakkındaki görüşlerinizi bildirebilirsiniz.