Altınbaş, kuyumculuk hizmeti vermek amacıyla 1975 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Bu şirket daha sonra büyümeyi başarmıştır. Şu anda ise Türkiye üzerinde 500 satış noktasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Altınbaş ürünleri, tamamen profesyonel ve uzman tasarımcılar tarafından tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar ise dünya trendleri yakından takip edilerek yapılıyor. Hal böyle olunca da ortaya güzel takılar çıkıyor. Altınbaş şu anda Alyans, yüzük, küpe bileklik, bilezik, kolye, set ve koleksiyonlar üzerinde üretim yapmaktadır. Bu üretimlerin tümü ise İstanbul’da bulunan Altınbaş Fabrikasında yapılmaktadır.

Bu kadar kaliteli tasarımlar yapılması, firmayı iyi noktalara getirmeyi başarmıştır. Birçok müşteri Altınbaş’tan alışveriş yapmakta ve memnun kalmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek adına bir çağrı merkezi oluşturulmuştur. Bu çağrım merkezi aracılığıyla da müşterilerin soru ve sorunları çözüme kavuşmaktadır.

Altınbaş Çağrı Merkezi

Altınbaş, müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kullanıcılara sürekli olarak destek sağlamaktadır. Bu destek ise kullanıcıların sorunlarını ve şikayetlerini çözmek amacıyla verilmektedir. Ayrıca birçok müşteri verilen hizmetten memnun kalmaktadır.

Altınbaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 56 83

Bu numara üzerinden müşteriler dilediği zaman Altınbaş Kuyumculuk ile iletişime geçebilir. Müşteri temsilcileri ile yapılacak olan görüşmeler kapsamında, Altınbaş kuyumculuk hakkında tüm sorunlar çözüme kavuşacaktır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğu için sorun çözme işlemleri de olabildiğince yapılmaktadır.

Altınbaş Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri, her alanda müşterilere faydalı olmak, ayrıca yardımcı olmak için görev yapmaktadır. Müşteriler ürünler hakkında şikayetlerini, önerilerini ve sorunlarını bu hat üzerinden bildirebilirler. Temsilciler tarafından tüm sorunlar çözümlenmeye çalışacaktır. Ayrıca Altınbaş tarafından yapılan kampanyalar hakkında bilgi alabilmek amacıyla da çağrı merkezini arayabilirsiniz. Temsilciler size detaylı olarak bilgi verebilecektir.

Altınbaş, internet üzerinden de satışlarını gerçekleştirmektedir. İnternet üzerinden aldığınız ürünlerde yaşadığınız problemleri de çağrı merkeziyle görüşebilirsiniz. Eğer size gönderilen üründe bir yanlışlık yapılmışsa, ürün iade olarak alınacak veya değişimi yapılacaktır. Müşteri temsilcilerinin yönlendirmeleri dikkate alınarak kolayca değişim sağlanabilir.

Altınbaş mağazaları veya çalışanları hakkında şikayette bulunmak için de müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.