Allday Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Allday Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Allday Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1994 yılında kurulan Allday, kadın giyim alanında hazır tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Hedef kitlesi olarak genç ve tesettürlü kadınlara hitap etmektedir. Müşterinin isteklerini kaliteli ve şık ürünlerle bir araya getirmek için yeniden yapılanan Allday, 2011 yılından itibaren yeni bir yüzle müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Allday müşteri hizmetleri, satış öncesinde müşterileri bilgilendirici çalışmalar yaparken satış sonrasında yaşanabilecek olası problemler için destek hizmetini sağlamaktadır.

Allday Müşteri Temsilcisi

Allday müşteri hizmetleri 0850 302 88 88 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Allday müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 09:00 – 18:30 saatleri arasında canlı iletişim kurabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Destek ekibinin ilk görevi, müşterileri ürün, fiyat, teslimat ve sipariş üzerine bilgilendirmektir.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, sipariş takibi, ürün iptali, ürün ekleme, iade ve değişim gibi işlemlerini Allday müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumlarda yaşanabilecek olası problemler karşısında soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim oluşturma hakkınız bulunmaktadır. Bildirimleriniz Allday yetkilileri tarafından incelenmekte ve tarafınıza dönüş sağlanmaktadır.

Allday ile iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Ayrıca musterihizmetleri@allday.com.tr mail adresini kullanarak yazılı ve görsel şekilde taleplerinizi iletebilirsiniz. Mesajınızda görsel öğelere yer vermeniz sorunun çözülmesini kolaylaştıracaktır.

Allday İletişim Formu

Allday iletişim formunu kullanarak yetkililere mesajınızı iletebilirsiniz. Mesajlarınız incelendikten sonra belirtilen iletişim numaranız aracılığıyla tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. İşlemi gerçekleştirmek için internet sitesine giriş yapınız. Allday “İletişim Formunda” istenen kişisel bilgileri doldurarak mesajınızı iletiniz.

Allday İade ve Değişim Süreci

İnternet sitesi üzerinden oluşturduğunuz siparişleri iptal etmek için 0850 302 88 88 numaralı Allday müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Siparişleriniz kargoya verilmediyse saniyeler içerisinde iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Allday iade sürecinde ise, satın aldığınız ürünü herhangi bir sebepten dolayı iade etmek için 14 gün süreniz bulunmaktadır. Bu süre, ürün sizlere ulaştıktan sonra başlamaktadır. Ürünün iade onayından geçebilmesi için kullanılmamış, hasar görmemiş, orijinal kutusunda, orijinal ambalajında, aksesuarları eksiksiz ve faturalı olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünler iade onayını alamadan sizlere geri gönderilecektir. İadesi gerçekleştirilmeyen ürünler ise bileklik, mıknatıs çıtçıt, topuz tokası, bone, halhal, yüzük, kolye, takı, saat ve gözlük olarak belirtilmiştir.

Onay alan ürünlerin para iadesi 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bankaların prosedürlerine ve yoğunluğa bağlı olarak ödemelerde gecikme yaşanabilir.

Cevapla