Dünyanın en ünlü dondurma markalarından bir tanesi olan Algida, 1930 yılında kurulan Unilever şirketinin bir alt kuruluşudur. Hollanda merkezli olan marka ülkemizde ilk olarak 1990 yılında satılmaya başlanmıştır. Günümüzde Türkiye’de en çok satan dondurma markalarından bir tanesi olarak bilinmektedir.

Dünyanın dört bir yanına dondurma satan firma Macaristan, Polonya, İtalya, Çekya ve Slovenya gibi ülkelerde de oldukça meşhurdur. Algida Max, Magnum ve Cornetta gibi birçok dondurmasıyla müşterilerinin beğenisini toplayan Algida yaz aylarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Özellikle reklamları ile ülkemizde bir hayli tanınmış olan marka çocukların en sevdiği eğlencelerden bir tanesidir. Algida ülkemizdeki müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Algida Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0216 633 90 00

Algida İletişim Formu

Algida müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir veya soru, istek ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile Algida’ya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak için ise internet adresinde yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Algida müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.