Albaraka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Albaraka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Albaraka Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Albaraka Türk Katılım Bankası, 1984 yılında kuruluş işlemlerini tamamlayarak 1985’ten itibaren müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Faizsiz bankacılık çalışmalarını Türkiye’ye tanıtan Albaraka Türk, bireysel ve ticari müşterilerine finansal desteklerini sürdürmektedir. 2015 senesinden itibaren yurt içi ve yurt dışında şubesi sayısını arttırarak ulaşabileceği müşteri potansiyelini üst seviyelere çıkarmıştır. Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri, banka faaliyetlerini tanıtmak ve müşterilere destek çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri Temsilcisi

Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri 0850 222 5 666 ve 444 5 666 numaralı iletişim kanallarından çalışmalarını sürdürmektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirerek banka hesabı, kredi paketleri, finansman destekleri ve finansal ücretler konusunda detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Destek ekibinin en temel iki görevinden bir tanesi, müşterileri bilgilendirmektir.

Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri temsilcisi, banka şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi gerçekleştirmeniz için olanak sağlamaktadır. Yapacağınız görüşmelerde kimlik doğrulamasının ardından hesap bilgileri sorgulama, hesap bilgilerini değiştirme, kredi kartı limit sorgulama, kredi kartı borç sorgulama, kredi limit arttırma talebi, EFT, havale, elektrik su ve internet faturaları ödeme, TL yükleme ve kredi talebi gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri, banka şubelerinden veya dijital kanallar aracılığıyla yaşayabileceğiniz olası sorunlara çözüm üretmektedir. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek soru, öneri, şikayet ve teşekkürlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin talepleri kayıt altına alınarak yetkililere ulaştırılmaktadır.

Banka ve kredi kartlarınızın kayıp/çalıntı şüphesini yaşıyorsanız Albaraka Türk Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim sağlayarak gerekli önlemleri alabilirsiniz. Olası çalıntı durumlarında hesabınız için gerekli önlemler alınmakta ve kart güvenliği sağlanmaktadır.

Albaraka Türk Katılım Bankası İletişim Formu

Albaraka Türk Katılım Bankası ile yazılı bir şekilde iletişim kurmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan “Yazın Cevaplayalım” seçeneğine tıkladıktan sonra “İletişim Formuna” ulaşabilirsiniz.

Bilgi talebi, şikayet ve önerilerinizi iletişim formunda işaretleyerek mesajınızı iletebilirsiniz. Daha kaliteli bir hizmet sunmak için müşterilerin bildirimleri büyük önem taşımaktadır. Görüş ve düşüncelerinizi ifade etmeniz, banka yetkilileri tarafından olumlu karşılanmaktadır. Sunulan ürün ve hizmetlerin memnuniyet yaratması birinci öncelik olarak kabul edilmektedir. Üzerinde daha çok çalışılması, önlem alınması veya düzeltilmesi gereken konular büyük bir titizlikle incelenerek çözüme kavuşturulmaktadır.

Cevapla