Alarko Holding, 1954 yılında klima, soğutma ve ısıtma alanında faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere çalışmalarına başlamıştır. İshak Alaton ve Üzeyir Garih’ten oluşan ortaklık şirketi, 20.000 TL sermaye ile başlangıç yapmıştır. Merak edilen Alarko isminin anlamı ise alım, araştırma, komple tesis kurma ifadelerinin ilk harflerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş ve büyük ilgi uyandırmıştır. Günümüzde halen birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Alarko müşteri hizmetleri, kullanıcıların satış öncesi ve satış sonra Alarko ürünlerinden memnun olmaları için çalışmalarını sürdürmektedir.

Alarko Müşteri Temsilcisi

Alarko müşteri hizmetleri 444 0 128 numaralı iletişim kanalından 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ürünlerde karşılaştığınız problemler için bildirim yapabilir ve teknik desteğin kısa sürede sizlere yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz. Alarko müşterileri ve kullanıcıları, bilgi almak için Türkiye’nin her noktasından bu numarayı kullanarak ulaşabilir ve sorunlarını, dileklerini, isteklerini bildirebilirler. 60 yılı aşkın tecrübesi ve çalışmalarıyla üretimden servis ağına kadar tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetinin üst seviyelerde olması hedeflenmektedir. Bu yüzden Alarko müşteri hizmetleri numarasına yapılan ve iletilen tüm başvurular değerlendirilir, izlenir, sonuçlanır ve raporlanarak memnuniyetin sağlanması gerçekleştirilir. Üretim, pazarlama, yetkili bayi ve teknik servis alanında çalışan tüm kişiler özel eğitimli Alarko çalışanlarıdır.

Alarko müşteri hizmetlerine yazılı olarak başvuru yapmak ve sorunları, dilekleri, istekleri ifade etmek için e mail veya Whatsapp iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. info@alarko-carrier.com.tr adresi şirketin mail adresidir ve yazılı bir şekilde bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca şirketin Whatsapp iletişim numarası 0532 139 33 34 olarak hizmet vermektedir. Resmi site içerisinde yer alan “Bize Yazın” formunu doldurarak işleminizi gerçekleştirebilir ve Alarko müşteri hizmetlerinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Alarko Hakkında

Alarko ürün yelpazesi olarak geniş ölçekte hizmet vermektedir. Isıtma alanında kazan, kombi, ısı pompası, brülör, radyatör, güneş kolektörü gibi ürünler üretirken soğutma alanında bireysel ve merkezi soğutma işlemlerini gerçekleştirecek birçok makine üretilmektedir. Su basınçlandırma parçalarını da üreterek bu alanda da hizmet vermektedir. Ayrıca ısı paylaşım, enerji verimliliği ve bina yönetim alanında mühendislik hizmetlerini de sağlamaktadır. Alarko müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyetinin her zaman üst seviyelerde olması için uğraş vermektedir.