Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Çalık Holding grubuna bağlı olarak 1999 yılında kurulan ve 2008 yılından bu yana hizmet veren Aktif Bank ülkemizin özel sermayeli bankaları arasında yer almaktadır. Sürekli olarak büyüyen bir yapıya sahip olan bankanın aktif müşterisi aynı şekilde gün aşırı sürekli artmaktadır.

Kurumsal, bireysel, yatırım ve özel bankacılık sektörlerinde müşterilerine hizmet veren Aktif Bank müşterilerinden tam not almaktadır. Aktif Bank’ın kullanıcılarının büyük çoğunluğunu Passolig kullanıcıları oluşturmaktadır. Nitekim Passolig kartlarının idaresi ve yönetimi Aktif Bank’a aittir. Bunun yanı sıra bireysel ve kurumsal olarak tüm para ve bankacılık işlemlerinizi kolayca sağlayabileceğiniz aktif bank sigortacılık, özel ve kurumsal kredi gibi hizmetler ile faaliyetlerini aktif olarak sürdürmektedir.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 724 30 50

Aktif Bank verdiği bankacılık hizmetinin yanı sıra müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek ve sorunlarına çözüm bulabilmek adına müşteri temsilciliğine sahiptir. 0850’li bir müşteri temsilcisi numarasına sahip olan Aktif Bank müşterilerine bu numara üzerinden banka işlemlerini yapabilmeyi sağlamaktadır.

Arama Terimleri: aktif bank iletişim bilgileri, aktif bank telefon no, aktif bank irtibat tel, aktif bank canlı destek, aktif bank çağrı merkezi, aktif bank şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Aktif Bank çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Aktif Bank irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla