Çalık Holding grubuna bağlı olarak 1999 yılında kurulan ve 2008 yılından bu yana hizmet veren Aktif Bank ülkemizin özel sermayeli bankaları arasında yer almaktadır. Sürekli olarak büyüyen bir yapıya sahip olan bankanın aktif müşterisi aynı şekilde gün aşırı sürekli artmaktadır.

Kurumsal, bireysel, yatırım ve özel bankacılık sektörlerinde müşterilerine hizmet veren Aktif Bank müşterilerinden tam not almaktadır. Aktif Bank’ın kullanıcılarının büyük çoğunluğunu Passolig kullanıcıları oluşturmaktadır.

Nitekim Passolig kartlarının idaresi ve yönetimi Aktif Bank’a aittir. Bunun yanı sıra bireysel ve kurumsal olarak tüm para ve bankacılık işlemlerinizi kolayca sağlayabileceğiniz aktif bank sigortacılık, özel ve kurumsal kredi gibi hizmetler ile faaliyetlerini aktif olarak sürdürmektedir.

Aktif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 724 30 50

Aktif Bank verdiği bankacılık hizmetinin yanı sıra müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek ve sorunlarına çözüm bulabilmek adına müşteri temsilciliğine sahiptir. 0850’li bir müşteri temsilcisi numarasına sahip olan Aktif Bank müşterilerine bu numara üzerinden banka işlemlerini yapabilmeyi sağlamaktadır.

Aktif Bank yurt içindeki hizmetini dahada ileri taşıyarak tüm Türkiye’nin Aktif Bank hizmetlerinden yararlanması için ülke içinde ki şube sayısını arttırarak büyümeye devam etmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz telefon numarası sayesinde Aktif Bank Müşteri Hizmetleri birimine bağlanıp hizmetleri hakkında her türlü soru ve görüşünüzü bildire bilirsiniz.