Aksa Enerji, 1997 yılında kurulmuş olan Türkiye’nin en büyük enerji üreticisidir. Bu şirket, var olmakta olan santralleriyle doğalgaz, hidroelektrik, akaryakıt, rüzgar ve linyit kaynaklarından yararlanarak enerji üretimi yapmaktadır. Şirket, son zamanlarda attığı adımlarla sadece Türkiye’de değil, yurt dışına da santraller kurup enerji üretimi yapmaya başlamıştır. Ayrıca KKTC’de de santrali bulunmaktadır.

Şirket gerek yut içindeki çalışmalarıyla, gerekse yurt dışındaki çalışmalarıyla 2019 yılında 9 aylık bir süreçte toplam 3.800 milyon TL ciro yapmıştır. Ciro miktarı, her geçen sene yapılan çalışmalarla orantılı olarak yükselmekte, bu sayede de şirket büyümeye devam etmektedir.

Aksa Enerji İletişim Yöntemleri

Bu şirket, gerek santralleri nedeniyle, gerekse elektrik hizmetlerinden bazı durumlarda şikayet ve geri bildirim almaktadır. Bu bildirimleri yapmak için belirlenen bir telefon numarası yoktur. Fakat Aksa Enerji genel müdürlüğü aranarak bilgi verilip, yardım istenebiliyor.

Aksa Enerji Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 681 00 00

Bu numara üzerinden iş saatleri arasında sürekli olarak destek alabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda sizi karşılayacak olan temsilci, size yardımcı olacaktır.

Ayrıca Aksa Enerji’nin resmi web sitesi üzerinde bir iletişim formu bulunuyor. Web sitesini ziyaret ederek menü kısmından “Bize Yazın” seçeneğine ilerleyin. Bu kısımda sizi bir forma karşılayacak. Formda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak da yardım alabilirsiniz. Formu göndermeniz durumunda kısa süre içerisinde iletiniz okunacak, şirket tarafından bıraktığınız telefon numarası üzerinde aranacaksınız.

Aksa Enerji Yaşanan Problemler

Şirket ile ilgili genel olarak yaşanan problem sayısı azdır. Şikayetlere bakıldığında ise genelde dağıtım şirketleriyle problemler yaşandığını görebiliyoruz. Dağıtım şirketleriyle alakalı yaşadığınız problemleri de bu hat üzerinden bildirerek doğru şekilde yönlendirilebilirsiniz. Fatura ile alakalı şikayetlerinizi de bu hat üzerinden bildirmeniz mümkün.

Oturduğunuz alana yakın bir santral bulunuyorsa santralle alakalı her türlü şikayetleriniz için de bu hattı kullanabilirsiniz. Aycıca şirket hakkındaki görüşleriniz, geri bildirimleriniz, önerilerinizi de bu hat üzerinden paylaşabilirsiniz. Şirket söylemek istediklerinizi dikkatlice dinleyip isteklerinize çözüm üretmeye çalışacaktır.