Aker Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Aker Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aker Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Aker, Türkiye eşarp modası içerisinde yer bulan markalardan bir tanesidir. Kültürü, motifleri, dünya modasını ve kaliteli kumaşları harmanlayarak kendi tasarım atölyesinde yeni ürünler elde etmektedir. Kalitesini bozmadan her sezon 1.000’i aşkın yeni modeli tanıtan Aker, bu alandaki başarılının devamını sağlamak için AR-GE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Eşarp üretiminde su ve leke tutmayan ipek kumaşları tercih ettiği için yenilikçi bir anlayış benimsedikleri de söylenebilir. Aker müşteri hizmetleri, satış öncesinde müşterilerini bilgilendirici çalışmalar yürütürken satış sonrasında yaşanabilecek tüm sorunlar için destek sunmaktadır.

Aker Müşteri Temsilcisi

Aker müşteri hizmetleri 0212 401 98 75 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Aker müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 08:30 – 18:30 saatleri arasında canlı iletişim kurabilir ve soru, öneri, şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Destek ekibinin ilk görevi, müşterileri ürünler, fiyatlar ve teslimat konusunda bilgilendirmek, yönetilen soruları cevaplandırmaktır.

Aker müşteri hizmetlerinin ikinci görevi ise müşterilerin yaşayabilecekleri olası problemler için çözüm sunmaktır. Yaşadığınız problemleri 0212 401 98 75 numarasını kullanarak soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirebilirsiniz. Problemler detaylı şekilde incelendikten sonra memnuniyetinizi sağlamak amacıyla tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler için sipariş takibi, sipariş detayı, ürün iptali, ürün ekleme, iade, değişim ve garanti süreçleri hakkında bilgi sahibi olmak için Aker müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İşlemlerinizi yazılı bir şekilde iletmek için destek@aker.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

Aker İletişim

Aker müşteri hizmetlerinin sizlere dönüş sağlamasını istiyorsanız internet sitesi üzerinde yer alan “Mesaj Gönder” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu alanda kişisel bilgileriniz, sipariş detayınız, iletişim bilgileriniz ve yaşanan problem, soru veya görüş istenmektedir. Mesajlarınız incelendikten sonra Aker tarafından iletişim kurulmaktadır.

Aker İade ve Değişim

Aker markasının iade prosedürlerine göre satın aldığınız ürün sizlere ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahip olursunuz. Bu süre zarfında Aker mağazalarına uğrayarak değişim işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Aker iade işlemlerinin gerçekleşebilmesi için iade edilecek ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş, etiketleri sökülmemiş, orijinal ambalajında, aksesuarları tam ve faturalı olması gerekmektedir. Hasar görmüş ve tekrar satılmak için uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı kargo aracılığıyla ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz. Ürün ilgili depoya ulaştıktan sonra incelenmekte ve onay alması durumunda paranızın iadesi 15 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Cevapla