Elektrik enerjisi çağımızın en önemli temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Nitekim elektriksiz bir gün bile birçok alanda insanlara eziyet olarak gelmektedir. Elektrik üretim merkezlerinden evlerimize gelene kadar bir hayli yol kat etmektedir.

Bu yolu kat etmesinin en büyük rol sahipleri kuşkusuz elektrik dağıtım şirketleridir. Elektrik dağıtım şirketleri elektriğin üretildiği merkezden odalarımıza kadar gelen süreci yönetip, geliştirmeleri, arızaları, fatura işlemleri ve müşteri abonelikleri gibi birçok işle ve hizmetle uğraşmaktadır. AKEDAŞ ta bu firmalardan bir tanesidir.

Akedaş elektrik dağıtım firması 1997 yılında kurulmuş olan perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve abonelik gibi hizmetleri aktif olarak yöneten dağıtım firmasıdır. Firma Adıyaman ve Kahramanmaraş olmak üzere iki ilimizde hizmet vermektedir.

Bu illerde ikamet eden halka abonelik, elektrik dağıtımı ve daha birçok işlemi yürütmektedir. Akedaş elektrik arızaları ve aboneliklerle ilgili müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bir müşteri hizmetleri numarasına sahiptir.

AKEDAŞ Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 46 02

AKEDAŞ Anlık Arıza Bildirimi
AKEDAŞ Planlanmış Kesintiler
AKEDAŞ Kaçak Kullanım İhbarı

Akedaş elektrik arızaları ve aboneliklerle ilgili müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.

AKEDAŞ firması 444’lü bir müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak abonelik ile alakalı sorun ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilir detaylı yardım alabilirsiniz.

Ayrıca internet sitesi üzerinden yukarıda yer alan kısımlardan elektrik arızaları ile alakalı ve planlı kesintiler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aynı adres üzerinden kaçak elektrik kullandığını tespit ettiğiniz insanları kuruma bildirebilirsiniz.