1948 yılında birkaç iş adamı tarafından Adana ve çevresindeki pamuk üreticilerine finansal destek sağlamak amacıyla kurulan Akbank günümüzde ülkemizin en büyük özel bankalarından birisidir. Son 6 yıldır Brand Finance tarafından yapılan değerlendirmede dünyanın en değerli 500 bankası sıralamasında Türkiye’nin en değerli bankası olmaya hak kazanmıştır. Ayrıca dünyada en iyi 94. Banka olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan banka bankacılık hizmetinin yanı sıra birçok faaliyeti bulunmaktadır. Müşterilerine mobil ve internet bankacılığı yolu ile de hizmet veren firmanın bir müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 25 25
0 850 222 25 25

Akbank Müşteri hizmetleri 444’lü ve 0850’li olmak üzere 2 adet müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak bankacılık işlemlerinizin yanı sıra kredi, bankacılık ve daha birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri yetkilisine direk olarak bağlanmak için 2 – TC Kimlik numaranızı – kart bilginizi – 2 – 2 – 0 adımlarını izleyerek ulaşabilir direkt olarak hizmet alabilirsiniz.

Akbank gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kullanıcılarına dünya standartlarında kullanıcı deneyimi ve müşteri hizmeti sağlayarak bakacılık sektöründe lider firmalar arasında.