2000 yılında kurulan Akakce.com sitesi internet üzerinden alışveriş yapmanın en ideal noktalarından bir tanesidir. İnternet üzerinden satılan ürünlerin fiyat-mağaza karşılaştırmasını yaparak müşterileri onlarca siteyi gezmekten kurtaran bir platformdur. Her yıl yaklaşık 25 milyon kullanıcının ziyaret ettiği site ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır.

Satılan ürünleri tarafsız bir şekilde farklı arama seçenekleri ile sunan platform internet üzerinden yapacağımız alışverişlerde bizlere kolaylık sunmaktadır. Örneğin “ücretsiz kargo ile en ucuz, mağazada en ucuz ve en ucuz + kargo fiyatı” gibi etmenlerle kullanıcıların ürünleri seçmesinde kolaylık sağlamaktadır.

Platform üzerinde ayrıca ürünü daha önce satın alan kullanıcılarında yorumları yer almaktadır. Bu sayede ürünü almadan önce başka müşterilerin ürün hakkında yaptığı olumlu-olumsuz yorumlara göz atabilme imkanına sahipsiniz. Ürünlerin teknik detayları ve özelliklerini de paylaşan akakce.com ürün hakkında bilinmesi gereken her şeyi en ince detayına kadar kullanıcılara iletmektedir. Bu sayede ürünü almadan önce veya vazgeçmeden önce aklımızdaki tüm sorulara rahatlıkla yanıt bulabiliyoruz. Akakce.com’a ulaşmak için bir adet iletişim formu bulunmaktadır.

Akakce.com İletişim Formu

Akakce.com platformunun iletişim numarası bulunmamaktadır. Platforma iletişim formu üzerinden yazılı olarak ulaşabilmeniz mümkündür. İletişim formunu doldurarak aklınızdaki soru, şikayet ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz.

İletişim formu üzerinden firmaya 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.