Akakce.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Akakce.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Akakce.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2000 yılında kurulan Akakce.com sitesi internet üzerinden alışveriş yapmanın en ideal noktalarından bir tanesidir. İnternet üzerinden satılan ürünlerin fiyat-mağaza karşılaştırmasını yaparak müşterileri onlarca siteyi gezmekten kurtaran bir platformdur. Her yıl yaklaşık 25 milyon kullanıcının ziyaret ettiği site ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır.

Satılan ürünleri tarafsız bir şekilde farklı arama seçenekleri ile sunan platform internet üzerinden yapacağımız alışverişlerde bizlere kolaylık sunmaktadır. Örneğin “ücretsiz kargo ile en ucuz, mağazada en ucuz ve en ucuz + kargo fiyatı” gibi etmenlerle kullanıcıların ürünleri seçmesinde kolaylık sağlamaktadır.

Platform üzerinde ayrıca ürünü daha önce satın alan kullanıcılarında yorumları yer almaktadır. Bu sayede ürünü almadan önce başka müşterilerin ürün hakkında yaptığı olumlu-olumsuz yorumlara göz atabilme imkanına sahipsiniz. Ürünlerin teknik detayları ve özelliklerini de paylaşan akakce.com ürün hakkında bilinmesi gereken her şeyi en ince detayına kadar kullanıcılara iletmektedir. Bu sayede ürünü almadan önce veya vazgeçmeden önce aklımızdaki tüm sorulara rahatlıkla yanıt bulabiliyoruz. Akakce.com’a ulaşmak için bir adet iletişim formu bulunmaktadır.

Akakce.com İletişim Formu

Akakce.com platformunun iletişim numarası bulunmamaktadır. Platforma iletişim formu üzerinden yazılı olarak ulaşabilmeniz mümkündür. İletişim formunu doldurarak aklınızdaki soru, şikayet ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz.

İletişim formu üzerinden firmaya 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.

Arama Terimleri: akakce.com iletişim bilgileri, akakce.com telefon no, akakce.com irtibat tel, akakce.com canlı destek, akakce.com çağrı merkezi, akakce.com şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Akakce.com çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Akakce.com irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  İpekyol Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla