Ağaoğlu İnşaat, 1981 yılında Akdeniz İnşaat olarak faaliyete başlamış ve daha sonra Ağaoğlu İnşaat ismini alarak yoluna devam etmiştir. Ağaoğlu Şirketler Grubu içerisinde turizm, enerji ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler bulunmaktadır. Ağaoğlu İnşaat ise bu şirketin en önemli parçalarından bir tanesidir. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını Ali Ağaoğlu yapmaktadır. İnşaat projeleri ile adından söz ettirmeyi başaran şirketin, inşaat toplu satış projelerinde rekorları da bulunmaktadır. Ağaoğlu İnşaat müşteri hizmetleri, inşaat projelerinin tanıtımı ve satış sonrası desteğini sağlamaktadır.

Ağaoğlu İnşaat Müşteri Temsilcisi

Ağaoğlu İnşaat müşteri hizmetleri 444 6 777 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Ağaoğlu İnşaat müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak yararlandığınız hizmetler hakkında soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Sizlerin sağladığı geri dönüşler şirketin yapılanma sürecindeki hareketini etkileyecektir.

Ağaoğlu İnşaat müşteri hizmetleri, şuan da çalışmaları yapılan veya satışa uygun inşaat projeleri hakkında bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır. Satışa uygun olmayan inşaat projelerinin bitiş tarih tarihlerini öğrenebileceğiniz gibi satışa uygun olan inşaatların da özellikleri, malzeme kalitesi ve ödeme çeşitliliği gibi konuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ağaoğlu İnşaat’a ait bir projede yer alıyorsanız ve bu proje hakkında soru, öneri ve şikayet bildirmek istiyorsanız Ağaoğlu İnşaat müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu İnşaat, yaptığı projelerle ses getirmeyi başaran inşaat firmalarından bir tanesidir. Son dönemlerde hayata geçirilen 1453 adlı inşaat projesini 200.000.000 $’lık satışını gerçekleştirerek bu alanda bir ilke imza atmıştır. Şirketin İstanbul’da ve Dubai’de merkezleri bulunmaktadır. Projelendirme çalışmaları günümüzde de devam etmektedir.

Ağaoğlu İnşaat projeleri içerisinden ofis veya daire satın almak için Ağaoğlu İnşaat müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve gerekli yönlendirmeler sayesinde kısa sürede satın almak istediğiniz konutlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Devam etmekte olan konut ve ofis projeleri ile ayrıcalıklar sunduğunu iddia etmekte olan Ağaoğlu İnşaat, ekonomik destek sunmak amacıyla projelerini taksitle sunma imkanını da bulunduruyor. Her projeye yönelik farklı kampanya ile destek olmayı amaçlayan Ağaoğlu İnşaat’ın fırsatlarını Ağaoğlu İnşaat müşteri temsilcisi aracılığıyla öğrenebilirsiniz.