Giyim modasının önde gelen temsilcilerinden olan adL hakkında sizler de adL iletişim bilgileri ve telefon numaraları hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. 1992 yılından bu yana hizmet veren adL grubu kısa sürede büyük bir başarı göstererek hem yurt içinde hem de yurttaşında büyük bir tanınırlığa ulaşmayı başardı. Bu kapsamda hali hazırda yurtiçinde 120 şubeye sahip olan adL’nin yurtdışında da 45 satış noktası bulunmaktadır.

Cengiz Abazoğlu tasarımlarını da bünyesinde bulunduran bu marka modaya yön veren bir konuma gelmeyi başarmıştır. Hem kadın hem de erkek giyim sektöründe en önde yer alan firmalardan birisi olan adL ürün portföyü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere erkek ve kadın giyimin de aradığınız her bir kıyafeti adL markasında bulabilirsiniz. Bu kapsamda bluz, etek, ceket, pantolon, gömlek, trençkot, tayt, kaban, hırka, jeans, tulum, elbise, ayakkabı, şrt, bikini, tunik, çanta, cüzdan, şal ve kemer gibi daha birçok ürünü bu marka bünyesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

adL Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 3 235

Birbirinden farklı renk ve tasarımlarda elbiseler bulabileceğiniz adL mağazaları haricinde internet sitesi ile de sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu sayede 7/24 sipariş verebilmeniz de mümkün olacaktır.

Sizler de dilek ve şikâyetleriniz için telefon ve e-mail kanallarından adL grup firmasına ulaşabilirsiniz. Soru, istek ve şikâyetleriniz için iletişim numarasını 7/24 arayarak firmadan bilgi temin edebilmeniz mümkündür. Eğer yazılı olarak iletişime geçmek isterseniz bu durumda adL mail adresi ile iletişim kurabilirsiniz. Müşteriler için ve firmalar için ayrı ayrı belirlenen mail adresleri ile daha iyi hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. Her iki mail adresinde de firma yetkililerince size dönüş yapılarak, kesintisiz iletişim sağlanacaktır.

Toptan alımlar için iletişim kurduktan sonra firmaya ait açık adres ile de irtibat sağlamanız mümkündür. Sunulan tüm iletişim yolları her daim size dönüş yapacak ve çözüm odaklı olacaktır.