1992 yılında Koca Mustafa Paşa semtinde açılan ilk mağaza ile giyim pazarına ilk adımını atan Adil Işık firması günümüzde yurtiçinde 120, yurt dışında ise 45 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ortadoğu başta olmak üzere Rusya gibi ülkelerde birçok noktada mağazası olan marka ülkemizin en iyi bayan giyim markalarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Moda ve Tekstil sektöründe oldukça tanınır bir isim haline gelen marka dünyada da oldukça ünlü bir hale gelmiştir.

Kısa zamanda yurtiçinde ve yurtdışında gelişerek kendisini geliştiren firma bugünkü haline bürünmüştür. Özellikle yurtdışı faaliyetleri oldukça yüksektir. Ülkemizde bayanların en çok tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Adil Işık internet üzerinden de satışlar yaparak müşterilerine hizmet verebilmektedir. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetlerine sahiptir.

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 295 66 55

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 3 235

Adil Işık Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
info@adl.com.tr

Adil Işık İletişim Formu

Adil Işık müşteri hizmetlerinin 2 adet telefon numarası bulunmaktadır. Bunlardan biri sabit numara iken diğeri ise 444’lü bir numaradır. Müşteri hizmetlerini arayarak satış öncesi ve satış sonrası ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde yaşadığınız sorunları müşteri hizmetlerine ileterek sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için müşteri deneyimini artırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Bunun dışında soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı şikayetleriniz için ise iletişim formunu veya mail adresini kullanabilirsiniz.