Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1992 yılında Koca Mustafa Paşa semtinde açılan ilk mağaza ile giyim pazarına ilk adımını atan Adil Işık firması günümüzde yurtiçinde 120, yurt dışında ise 45 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ortadoğu başta olmak üzere Rusya gibi ülkelerde birçok noktada mağazası olan marka ülkemizin en iyi bayan giyim markalarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Moda ve Tekstil sektöründe oldukça tanınır bir isim haline gelen marka dünyada da oldukça ünlü bir hale gelmiştir.

Kısa zamanda yurtiçinde ve yurtdışında gelişerek kendisini geliştiren firma bugünkü haline bürünmüştür. Özellikle yurtdışı faaliyetleri oldukça yüksektir. Ülkemizde bayanların en çok tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Adil Işık internet üzerinden de satışlar yaparak müşterilerine hizmet verebilmektedir. Firma müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetlerine sahiptir.

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 295 66 55

Adil Işık Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 3 235

Adil Işık Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
info@adl.com.tr

Adil Işık İletişim Formu

Adil Işık müşteri hizmetlerinin 2 adet telefon numarası bulunmaktadır. Bunlardan biri sabit numara iken diğeri ise 444’lü bir numaradır. Müşteri hizmetlerini arayarak satış öncesi ve satış sonrası ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde yaşadığınız sorunları müşteri hizmetlerine ileterek sorunlarınızı giderebilirsiniz. Bunun dışında soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı şikayetleriniz için ise iletişim formunu veya mail adresini kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: adil ışık iletişim bilgileri, adil ışık telefon no, adil ışık irtibat tel, adil ışık canlı destek, adil ışık çağrı merkezi, adil ışık şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Adil Işık çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Adil Işık irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla