Adidas, 1924 yılında Almanya merkezli olarak kurulmuş bir spor ürünleri markasıdır. Dünya çapında tanınabilirliği olan, spor kategorisinde dünyanın en önde gelen spor markalarından birisi olan Adidas’ın milyonlarca müşterisi ve milyonlarca seveni bulunmaktadır. Adidas’ın dünya üzerinde yüz binlerce mağazası bulunmaktadır. Ayrıca Adidas’ın internet sitesinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Adidas Kalite ve güzel hizmet sağlaması hatta verdiği güvenle kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmaktadır.

Adidas’ın üretimini yapıp satışa sunduğu ürün gruplarından bahsedecek olursak şöyledir; Ayakkabı, Giyim, Aksesuar, Tayt, T-Shirt, Şort, Sweatshirt, Eşofman, Takım, Mayo, Forma, Spor Giyim, Spor Ayakkabı, Spor Aksesuarları, Spor Çantası, Messi Ace X Beşiktaş, Fenerbahçe, Koşu, Training, Futbol, Yüzme, Outdoor, Tenis, Basketbol, Koşu, Tayt, Futbol, Giyim. Adidas, yıllardır süre gelen kalitesi, kullanılabilirliği, rahatlığı ile dünya üzerinde spor giyim ürün grubunda hep birinci sıradadır.

Adidas Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 502 61 41

Adidas’ın yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Adidas’ın 0850’li bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak satın aldığınız herhangi bir Adidas ürünü hakkında yaşadığınız problemi bildirebilir, satın almayı düşündüğünüz Adidas ürünü hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Adidas’a bildirebilirsiniz.