Adese, alışveriş ticaret merkezleri olarak hizmet vermektedir. Ülkemizin perakende markaları içerisinde önemli bir yere sahiptir ve 1991 yılından bu yana çalışmalarını hizmetini sürdürmektedir. Adese Alışveriş Ticaret Merkezleri, İttifak Holding bünyesinde yer almaktadır. Piyasaya tutunan ve sürekli olarak ilerleme kaydeden firma, günümüzde Borsa İstanbul’da da işlem görmektedir. Ürünlerin, üretim satışına kadar birçok noktasında var olduğunu ve hijyeni esas alarak kaliteli ürünleri sunduğunu ifade eden Adese firması, alışveriş sürecinin her detayında müşteri hizmetlerini önemsemiş ve Adese Müşteri Hizmetleri kanalıyla eksikliklerin giderilmesini sağlamıştır.

Adese Müşteri Hizmetleri

Adese, birçok ürününün satışını yaparken kalitesine güvendiği kendi ürünlerini de satışa sunmaktadır. Günlük binlerce ürünün tüketildiği bu market zincirine ulaşmak için 444 0 237 iletişim kanalı aktif olarak hizmet vermektedir. Sürekli güncellenen kampanya paketleri hakkında bilgiler alabilir, en yakın Adese kuruluşunu öğrenebilir veya aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. Adese Toptan işleminizi de gerçekleştirmek için bu kanalı kullanabilirsiniz.

Adese müşteri hizmetleri, ürünler veya hizmetler sonucu yaşanabilecek olumsuzluklar için şikayet talebinizi takip etmektedir. 444 0 237 Adese müşteri hizmetlerine ulaşarak ürünlerde, çalışanlarda veya mağazalarda yaşadığınız problemler için şikayet talebinde bulunabilirsiniz. Yapacağınız bu işlemler firmanın eksiğini kapatması için iyi bir fırsattır. Ayrıca musteri@adese.com.tr mail adresinden Adese firması müşteri hizmetlerine ulaşabilir, taleplerinizi ve şikayetlerinizi yazılı ve görsel olarak bildirebilirsiniz.

Adese Nedir

Adese Ticaret Merkezleri, bünyesinde satışını üstlendiği birçok ürüne güvenmeyi ve tedarikçiler ile iş birliği içerisinde olmayı yaklaşım olarak benimsediğini belirtmektedir. Birbirinden farklı birçok ürün yelpazesinde seçkin markalarla çalışarak satışını yapmaktadır. Bu süreç içerisinde Adese markalı ürünleri de satışa sunmaktadır.

Adese Toptan uygulaması ile otel, hastane, okul, fabrika, özel işletmeler ve kamu kuruluşları gibi kurumların ihtiyaç duyduğu gıda ve ihtiyaç ürünlerinin tek adresten temin edilerek kurumlara ulaştırılmasını sağlıyor.  Adrese teslim gelen ürünlerde hijyenik çalışmaların yüksek seviyede olduğu ifade edilirken Adese toptan kullanıcıları özel ekstra indirimlerden yararlanabilmektedir. Adese Toptan başvurusu yapmak ve özel indirimlerden yararlanmak için Adese müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.