Acun Medya, 2006 yılında ülkemizde kurulan, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve medya sektöründe hizmet veren, büyümesine hızla devam bir şirkettir. Acun Medya yapım şirketi, ülkemizde birçok programın yapımcılığı yapmaktadır. Fear Factor, Survivor, Var Mısın Yok Musun, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye gibi birçok yarışma programı ile tanıdığımız Acun Medya, günümüzde TV8 ve TV 8,5’un da sahibidir. Şirket sadece ülkemizde değil, Brezilya, Meksika, Romanya, Kolombiya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok farklı programın yayıncılığını yapmaktadır. Acun Medya’nın bünyesinde e ticaret kuruluşları da olduğu gibi reklamcılık alanında da birçok kuruluş ile hizmet vermektedir. Türk ve uluslararası arenada milyonlarca izleyici ile buluşurken sadece yeni formatlar üretmekle kalmayıp aynı zamanda yayın stratejileri ve yeni reklam alanları üzerinde de çalışmalar yapmaktadır.

ACUN MEDYA ÇAĞRI MERKEZİ

Acun Medya içerisinde yer alan birçok program arasından programlara başvuru yapmak, programlar hakkında bilgi almak, programların ve kanalların yayın akışını öğrenmek, programlara seyirci olarak katılmak, önerilerinizi, şikayetlerinizi ve görüşlerinizi bildirmek için Acun Medya çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Acun Medya çağrı merkezi numarası 0212 324 88 56 olarak hizmet vermektedir. TV8 ile ilgili görüş ve önerilerinizi belirtmek veya bilgi almak istiyorsanız TV8 üzerinden, 0212 987 30 70 nolu numaradan iletişim kurabilirsiniz. Acun Medya’nın internet sitesinde her program için başvuru formu bulunmakla birlikte, televizyondan izlediğiniz yarışmalara dahil olarak eğlencenin ve yarışma ruhunun içerisinde olmak istiyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz. Acun Medya iletişim ağında güçlü hamleler yapmaktadır. Seyirci olarak katılmak isterseniz dahi başvuru formunu doldurarak Acun Medya ekibinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İletişim için mail adreslerini kullanmak isterseniz izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr adresinden Acun Medya ekibine ulaşabilirsiniz.

ACUN MEDYA VİZYONU

Acun Medya, yeni yayın formatları, yeni yayın stratejileri ve yeni reklam çalışmaları ile yayın politikasını koruyarak milyonlarca seyircinin ilgisini çekebilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Popülerliği yüksek seviyede olan programların baş rolünde yer alan Acun Medya, başarısını korumak ve üstüne koyarak ilerlemek için yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekmektedir.